The Sims 4

Twórz Simów, którzy mają inteligencję i emocje, których każde działanie zależy od ich interakcji i stanów emocjonalnych oraz na nie wpływa. Używaj nowych, intuicyjnych i zabawnych narzędzi do budowania. Kształtuj swoich Simów w aplikacji Stwórz Sima oraz buduj ich wyjątkowe domy w intuicyjnym, modułowym trybie budowania. Kontroluj umysł, ciało i serce swoich Simów w dynamicznej, bogatej w emocje rozgrywce oraz ożyw ich historie.

DODATKI

PAKIETY ROZGRYWKI

The Sims 3

Swoboda The Sims™ 3 zainspiruje Cię nieograniczonymi możliwościami kreatywnymi. Szykuj się na zabawne niespodzianki i psikusy! Twórz wyjątkowych Simów i kontroluj ich życie. Modyfikuj wszystko – ich wygląd, osobowości i domy. Następnie wysyłaj swoich Simów na zwiedzanie nowych miejsc w mieście. Graj online, aby pobierać ekskluzywną zawartość, popisywać się swoimi dziełami, dzielić się Simami i wspomnieniami, pisać do znajomych i nie tylko.

DODATKI


The Sims 2

Ta powalająca na kolana gra umożliwia tworzenie i sterowanie ludźmi. W The Sims 2 każdy może pokierować życiowymi losami swoich Simów. Bądź ich towarzyszem podczas dzieciństwa, młodości i dorosłości. Simy rozpoczynają życie z osobowością, którą im nadajesz (lub którą dziedziczą po rodzicach). Osobowość kształtuje się pod Twoim wpływem i na podstawie Twoich wyborów.

DODATKI


The Sims

Pierwsza odsłona najlepiej sprzedającej się gry wszech czasów stworzona przez Studio Maxis pod czujnym okiem Willa Wrighta. Symulacja ta, niekiedy nazywana grą w Boga, pozwala na tworzenie niesamowitych simowych historii. A wszystko trwa w ściśle określonym przedziale czasowym zwanym życiem. Możesz pomóc Simom rozwijać ich umiejętności, karierę, poznawać ich z nowymi przyjaciółmi, wieść sielankowe życie, lub całkowicie ich zrujnować. Wszystko leży w twoich rękach dzięki całkowitej swobodzie w wyznaczaniu celów i kierowaniu losami Twoich Simów.

DODATKI