Jak się z nami skontaktować?

Jeżeli masz uwagi, opinie, sugestie co do naszej strony, chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu, masz problem niecierpiący zwłoki - napisz do nas! Jeżeli jesteś członkiem naszej unikatowej Społeczności możesz wykorzystać nasz system wymiany wiadomości i skontaktować się z odpowiednią osobą, korzystając z linków poniżej (przeczytaj dokładnie opis danej osoby, jej zadania w Zespole STL), a jeżeli nie posiadasz jeszcze u nas konta to załóż je jak najszybciej tutaj. Jeżeli z nierozumianego przed nas powodu nie chcesz się rejestrować, zawsze możesz skontaktować się z nami poprzez skrzynkę pocztową:

zespol@simstruelife.pl

Zespół STL

Członkowie naszego Zespołu pomogą Wam w każdym problemie. Przeczytaj czym zajmuje się dana osoba i zgłoś się do niej, aby rozwikłać swój problem jak najszybciej.

Joel, administrator
Robert, jak na genialnego grafika przystało, dba o perfekcyjną estetykę strony oraz swoją własną – wie o tym każdy, kogo zwaliła z nóg jego nienaganna aparycja.

Rosalyn, administratorka
Rosalyn zawsze chciała być policjantką, jednakże testy sprawnościowe były ponad jej możliwości. Na szczęście na STL można pilnować porządku bez ruszania się sprzed monitora.

hanami, moderatorka
Hanami jest spostrzegawczą moderatorką, która stoi na straży porządku na stronie i pilnuje przestrzegania regulaminu.

Esemes, moderator
Sebastian świat gry The Sims ma w jednym paluszku - oprócz moderowania STL prowadzi serię "Czy wiesz, że..?".

Fioletowy, newsman
Olaf pełnił w naszym serwisie różne funkcje: był newsmanem, filmowcem, moderatorem i tłumaczem.

Kyubeyew, newsman
Leszek długo ukrywał przed naszą redakcją swoje zdolności pisarskie. Na szczęście w końcu trafił do załogi STL i prezentuje światu literackie umiejętności, pisząc dla Was świeżutkie nowinki.

Katarzynka, newsmanka
Kasia jest naszą newsmanką i stanie na głowie, żeby dostarczyć Wam najświeższych informacji ze świata The Sims. Oprócz koordynowania pracy newsmanów, sama często pisze przeglądy.

Stella, ambasadorka STL
Stella jest ambasadorką naszej strony. Pełni jedynie rolę reprezentatywną. Nie jest realną postacią, tylko bardzo zapracowaną Simką, która rzadko odpisuje.


Przyjaciele

Ta grupa to użytkownicy aktywnie działający w Społeczności The Sims w Polsce. To głównie redaktorzy innych polskich stron o tej tematyce. Niektórzy z nich to także byli członkowie Zespołu STL!

clive2
clive2 to geniusz, który ogarnia wszystkie kwestie związane z działaniem strony i nie tylko. Bardzo nie lubi, gdy ktoś pisze jego login z dużej litery.

AdrianJ
Adrian jest już na emeryturze ;) Dawniej był jednym z administratorów naszej strony.

Danon
Damian był naszym administratorem, który dawniej zajmował się skryptami.

jekyll
jekyll obecnie jest na emeryturze ;).

sheep
Sheep był moderatorem STL, którego bardzo kochaliśmy, kochamy i kochać będziemy.

Scarlet
Scarlet to wszystkie cechy STL skondensowane w jednej osobie - zabawna, nieco zwariowana, bardzo pracowita. Na STL pełniła funkcję newsmanki.

Incinatus
Dawid zajmował się pisaniem artykułów dotyczących gier The Sims oraz produkcji filmowych tworzonych w tej grze.

shante
Weronika była naszą drogą newsmanką, którą bardzo kochaliśmy, której nam ogromnie brakuje i której nigdy nie zapomnimy. :*

Cath
Cath na zawsze pozostanie dobrym duszkiem STL. Podczas swojej działalności na stronie zajmowała się moderowaniem oraz poprawą nastroju użytkowników.

Dandiix
Daniel był filmowcem w STV.

Sebek
Sebastian był naszym newsmanem, który prowadził znakomitą serię "Moda na Mody".

Simtrio
Kacper był newsmanem na naszej stronie i twórcą uwielbianego cyklu "Czy wiesz, że...?".

Levkoni
Levkoni był administratorem naszego serwisu, teraz praży swoje ciało w słońcu, gdzieś na bezludnej wyspie...

Rina
Rina, oprócz mistrzowskiego opanowania słowa pisanego, jest również świetnie zorganizowana. Jako administratorka dbała o stronę i koordynowała pracę zespołu.

PlodnyBigos
Płodny Bigos jest administratorem zaprzyjaźnionego serwisu WooHoo Sims.

Remi
Remi, nasz były newsman, jest niezrównanym tropicielem informacji. Pracowity i wnikliwy - te cechy przekładały się na interesujące nowinki, które zawsze chętnie dla Was wyszukiwał.