Konkurs Wielkanocny - wyniki
Znamy zwycięzców wielkanocnego eventu!
przez Joel 4 kwietnia, 18:00 w SIMS TRUE LIFE
621 10

Środa, godzina 19:00. Nadszedł czas na ogłoszenie wyników Konkursu Wielkanocnego! Zanim to jednak nastąpi zbudujmy nieco napięcie – na początek kilka słów do naszych drogich użytkowników.😉

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w zabawie! Jesteśmy dumni, że tak mocno zaangażowaliście się w ratowanie Stelli i tak wytrwale szukaliście Chomika van Trociny oraz ukrytych przez niego pisanek. Skrzynka odbiorcza Stelli pękała w szwach od nawału Waszych wiadomości, a nasza biedna ambasadorka ledwo dawała radę na wszystkie odpisywać. Na szczęście udało się i wiemy już kto wykazał się najbystrzejszymi oczami oraz najlepszym refleksem.

Uwaga, uwaga! Oto wyniki konkursu!

• Jajko z kodem na pakiet rozgrywki „Przygoda w dżungli” odnalazło 26 osób, a jako pierwszy zrobił to Symek

• Pisankę z kodem na akcesoria „Mój pierwszy zwierzak” wypatrzyło 39 osób, a pierwsza z nich to PercAbeth18

• Jajeczko kryjące kod na futrzane rękawiczki odkryło 5 osób, a wszystkich prześcignął Nathaniel

• Chomika van Trocinę, który bardzo długo wodził Was za nos, namierzyło 8 osób, a jako pierwszemu udało się to Simtrio

Zwycięzcom gorąco gratulujemy, a pozostałym użytkownikom jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie i życzymy im powodzenia przy kolejnych evenatch.

Szczęśliwych wygranych prosimy o zgłaszanie się po odbiór nagród w prywatnej wiadomości do Joel. Wszystkie nagrody trafią do Was do końca tego tygodnia (w przypadku rękawiczek do końca tygodnia zostanie zlecona ich wysyłka). Osoby, którym udało się znaleźć pisankę z odznaką już pod koniec tygodnia będą mogły podziwiać nowe odznaczenie na swoim profilu.

PS. Jesteście ciekawi, co stało się z Chomikiem van Trociną i Agentem 00 Marchewka? Nasz mały rzezimieszek zrozumiał swój błąd i pogodził się z Królikiem, obiecując, że porzuci na zawsze plany zawładnięcia światem. Nowo zaprzyjaźnione zwierzaki wróciły razem pod dach Stelli, która skakała z radości na widok swoich ukochanych pupili. Od tej pory na pewno będą żyli w zgodzie i w szczęściu, bo przecież Trocinka nie da się już ponieść swoim wielkim ambicjom. Prawda?