5 atrakcyjnych mężczyzn w historii The Sims
Poznaj najbardziej intrygujących bohaterów kultowego symulatora życia!
przez Katarzynka 10 marca, 14:30 w The Sims™
617 10

Mężczyźni są mało domyślni, nieodpowiedzialni, nie potrafią utrzymać porządku i ogólnie same z nimi kłopoty. Płeć brzydka potrafi być trudna i marudna, ale nie ukrywajmy – kochamy ją na zabój! Bez facetów świat byłby jakoś mniej interesujący, bo w końcu kto łamałby nasze serca? Z okazji Dnia Mężczyzny przygotowałam dla Was zestawienie pięciu najatrakcyjniejszych mężczyzn w historii serii The Sims!

1. DON LOTHARIO

Urokowi przystojnego Dona uległo wiele kobiet. Dina Kaliente. Nina Kaliente. Kasia Langerak. Kasandra Ćwir. Bella Ćwir. Siostry, matki, córki, pokojówki. Porzucone przed ołtarzem, dręczone przez komornika czy porwane przez kosmitów kobiety drogo zapłaciły za swoją słabość do powabnych oczu pana Lothario. Ale powiedzcie szczerze – czy Wy potrafilibyście oprzeć się wdziękom tego magnetycznego przystojniaka?

Image title

2. MORTIMER ĆWIR

O tym, czy mężczyzna jest interesujący, nie zawsze decyduje obwód bicepsa. Czasem wybitna inteligencja potrafi przyciągać bardziej niż najpiękniej wyrzeźbione ciało, a genialnego umysłu nie sposób odmówić Mortimerowi Ćwirowi. Wynalazca eliksiru życia i założyciel głównej części Miłowa porywa swoją niezwykłą elokwencją, kryjącą się pod siwiejącymi już włosami. Dumny, sławny, doświadczony. Jest się o co starać!

Image title

3. MIROSŁAW IV LANDGRAAB

Nieładnie patrzeć na zasobność męskiego portfela, ale zdarza się, że czasem zaglądamy do kilku przegródek, aby przekonać się, czy warto inwestować swój czas. Sporej inwestycji wymagałby na pewno portfel Mirosława IV Landgraaba, właściciela majątku wycenianego na ponad 150 000 simoleonów! A tak poza tym – aparycji Mirosława także nie można niczego zarzucić, prawda?

Image title

4. BOB PANCAKES

Związek z przystojniakiem to spore ryzyko, mózgowiec może okazać się zbyt dużym wyzwaniem intelektualnym. Ale słodki, spolegliwy misio, który z zaciekle ponurą miną wykona każde polecenie? Bingo! Facet taki jak Bob Pancakes na pierwszy rzut oka może wydawać się nieinteresujący, ale nic bardziej mylnego! Ta warstewka miękkiego, cieplutkiego tłuszczyku, to wiecznie zasępione oblicze... Ciapa czy intrygująca zagadka? Nie dowiesz się, póki nie spróbujesz!

Image title

5. BRACIA DZIWAK

Miało być łącznie pięciu, a nie siedmiu atrakcyjnych facetów, ale trójkę braci Dziwak traktować należy jako tajemniczą jedność, która rozdzielona traci wiele ze swojego uroku. Niejasne związki z kosmitami, specyficzne relacje rodzinne, międzygalaktyczne ciąże... Pascal, Leszek i Waldemar to trzy chodzące dowody na to, że ciekawy mężczyzna, to atrakcyjny mężczyzna.

Image title


W takich chwilach ogromnie żałuję, że nie jestem Simką i nie dane mi będzie poznać tych powabnych przystojniaków. A wszystkim STLowym Panom z okazji Dnia Mężczyzny życzmy długich wieczorów z kumplami, dobrych i wyrozumiałych partnerów oraz przyjemnych godzin spędzonych w grze The Sims. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!😃