Moda Na Mody #32
Ciepły podmuch wiosennego wiatru przywiał do Was kwietniową dawkę modów!
przez Kyubeyew 14 kwietnia, 16:00 w The Sims™ 4 ModaNaMody
785 8

Koniec wstawania


Image title

Dość irytująca jest uroczysta kolacja, na której wszyscy simowie ot, tak postanawiają wstać i przywitać się z każdym simem dookoła. Powyższa modyfikacja autorstwa Pawlq pozwoli waszym Simom spokojnie spożyć swój posiłek wraz z rodziną czy przyjaciółmi, bez konieczności natychmiastowego ich powitania.

Trening anty-lękowy


Image title

Wasz pupil bez przerwy omija kuchnię szerokim łukiem, a wizyta w salonie przy włączonym telewizorze to istna katorga? Wraz z tą modyfikacją możecie nieco zapanować nad swoimi zwierzakami, trenując z nimi walkę z ich strachem.

Stop samowolnemu jedzeniu


Image title

Urodziny nie mogą się odbyć, ponieważ przygotowujecie już szósty urodzinowy tort ze względu na to, że za każdym razem szef bądź szefowa kuchni postanawia uszczknąć nieco z kolorowego ciasta? Ta modyfikacja kończy z autonomicznym zabieraniem pierwszej porcji przez Sima. Dla wszystkich wystarczy!

Odrabiaj zadanie na biurku


Image title

Od zawsze wiadomo, że dzieci unikają pracy domowej jak ognia. Lekką przesadą jest jednak, kiedy postanawiają wędrować po całym domu w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do rozwijania swojej wewnętrznej harmonii i skupienia nad matematyką. Wraz z tą modyfikacją młodociani nieco szybciej znajdą swój kąt do odrobienia swojego zadania.

Zaproszenie do restauracji


Image title

Ludwik zaprosił Cię na randkę, lecz drogą kolację przy świecach ponownie musisz fundować Ty? Koniec z tym! Powyższa modyfikacja wprowadza do restaurayjnego stolika dwie nowe interakcje, które pozwalają nam dodać nieco realizmu zaproszeniom do restauracji. Aby odejść bez płacenia wystarczy użyć opcji "Zakończ wizytę w restauracji".

Uwaga: Ten mod nie ma swojego polskiego tłumaczenia, zaleca się więc nie instalowanie go przez osoby, które zdecydowanie buntują się dwujęzyczności w swojej grze.

Wyższe/dłuższe honoraria


Image title

Dniami i nocami Simowie starali się, aby ich praca nie poszła na marne oraz była dopieszczona w każdym calu. Wraz z tą modyfikacją Wasi twórcy przez dłuższy czas będą dostawać więcej pieniędzy za swoje dzieła.ModaNaMody