The Sims Mobile - simowe Tips and Tricks
Czyli 7 przykazań każdego gracza mobilnej generacji The Sims.
przez Kyubeyew 15 maja, 16:45 w The Sims™ 4 TheSimsMobile
513 4

The Sims Mobile jest dostępne do pobrania od jakiegoś czasu, co chwilę rozkochując w sobie coraz większą ilość graczy. Uzależniający świat pozwala utknąć w nim nawet na kilka godzin. Istnieje mnóstwo aspektów, które możemy śledzić – przyjaźnie, kariery, dziwactwa osobowości czy urządzanie domu. Ogólnie rzecz biorąc, The Sims Mobile to całkiem prosta gra. Nie oznacza to jednak, że nie ma kilku wskazówek i sztuczek, które sprawią, że gra w mobilną generację stanie się dużo przyjemniejsza.


1. Codzienne cele

Codzienne cele The Sims Mobile znajdziesz sprawdzając listę zadań do zrobienia. Bardzo dobre jest wyrobienie sobie nawyku wypełniania ich, ponieważ na swój sposób dają one nam naprawdę wiele korzyści, takich jak simoleony lub punkty doświadczenia. Zadania te są zazwyczaj bardzo proste a wypełnianie ich nie zajmuje dużej ilości czasu.

Image title

2. Darmowa wytrzymałość

Babeczki to nie jedyny sposób na uzupełnienie swojej wytrzymałości. Spanie w łóżku, branie prysznica czy zwykłe korzystanie z toalety daje kilka punktów wytrzymałości. Interakcje te zajmują jednak trochę czasu, chyba że postanowicie użyć simowej gotówki do skrócenia ich.

Image title

3. Różnorodność zawodowa

W grze możemy znaleźć wiele różnych ścieżek kariery – od robienia idealnej kawy jako Barista po rozwiązywanie skomplikowanych spraw jako Prawnik. Większość karier wygląda bardzo podobnie oraz oferuje niemalże takie same nagrody, jednak każdą z nich różni dopracowane środowisko, działania i korzyści. Nie bójcie się eksperymentować – nikt nie ukarze Was za opuszczenie swojej pracy a powrót do niej pozwoli Wam rozpocząć od tego samego poziomu. 

Image title

4. Luksusowy wypoczynek

Nastrójnik "dobrze wypoczętego Sima", pojawiający się po użyciu opcji długiego snu jest ogromną korzyścią dla wszystkich Waszych Simów. Za każdym razem, gdy użyje się tej opcji wypoczynku, Wasz Sim spędzi aż 6 godzin na spaniu, jednakże warto poświęcić ten czas - po tak głębokim śnie wszystkie działania, takie jak kariera, hobby czy spotkania towarzyskie będą przynosić Wam podwójne korzyści.

Image title

5. Ryzykowne działania

Podczas gry pojawia się możliwość podjęcia ryzykownych działań, także na wczesnym etapie zmiany. Mimo wszystko, lepiej poczekać jest przed ich wzięciem. Im więcej akcji wykonają Wasi Simowie, tym bardziej staną się pewni siebie. Wtedy także dadzą Wam znać, że są gotowi podjąć ryzyko. Oczywiście, każdy z nas gra na swój sposób. Pamiętajcie jednak, że zyskanie pewności siebie może w jakiś sposób wpłynąć na Waszą rozgrywkę. 

Image title

6. Samodzielni Simowie

Jeśli natkniecie się na dodatkowe długie wydarzenie, pozwólcie swoim Simom pracować na własną rękę. Nie musicie tracić czasu wykonując mnóstwa interakcji. W tym przypadku – wystarczy na jeden dzień wylogować się z gry. Do Waszego powrotu, Sim zakończy to wydarzenie bez użycia Energii, uzyskując przy tym dostęp do wielu korzyści.

Image title

7. Dodatkowe bonusy

Jako, że większość czasu będziecie spędzać w pracy Waszych Simów, ważne jest, by to miejsce było perfekcyjne w każdym calu. Dlatego nie powinniście oszczędzać pod względem mebli i dekoracji. Za pomocą obiektów zdobywanych na kolejnych poziomach kariery, możecie udekorować miejsce pracy i dzięki temu zdobywać dodatkowe bonusy.Image title


TheSimsMobile