SimGuruGrant nieco o trybie budowania
Czyżby nadchodziły nowości dla simowych budowniczych?
przez Katarzynka Środa, 15:23 w The Sims™ 4 Twitter
611 8

SimGuruGrant od kilku dni zapełnia swój profil na Twitterze ciekawymi wpisami dotyczącymi gry. Zapytany o możliwość powrotu narzędzi edytowania terenu, główny producent The Sims 4 stwierdził, że nie wyklucza takiej opcji. Zdradził również, że edycja terenu była przedmiotem posiedzenia twórców, które odbyło się zaledwie trzy tygodnie temu.

Istotna jest także ankieta, w której Rodiek poprosił o wybór jednego z czterech rodzajów schodów, jakie gracze chcieliby zobaczyć w swojej grze. Asekuracyjnie uprzedził, że ankieta wcale nie musi oznaczać trwających bądź też nietrwających prac nad tym unowocześnieniem. Swój głos można oddać na schody kręcone, w kształcie litery „L”, zpółpiętrem oraz w kształcie litery „U”. Dodatkowo, SimGuruGrant wyjaśnił, że nawet jeśli do gry zawitałby zwycięski w ankiecie typ schodów, pozostałe nadal miałyby szansę trafić do trybu budowania w bliskiej przyszłości.

Swoją drogą, mamy już połowę maja, a śladów kolejnej aktualizacji The Sims 4 brak. Czy powyższe tweety możemy zatem traktować jako wskazówki dotyczące zawartości nadchodzących łatek? 


Twitter


Za nadesłanie informacji dziękujemy użytkownikowi Nathaniel!

SimsVIP https://simsvip.com/2018/05/15/simgurugrant-asks-pick-your-most-desired-new-type-of-stair/ https://simsvip.com/2018/05/15/simgurugrant-i-dont-think-terrain-tools-are-a-no/