Konkurs Wielkanocny - wspaniałe nagrody!
Weź udział w konkursie i wygraj jedną z nagród!
przez Joel 24 marca, 9:00 w SIMS TRUE LIFEPOLECANA
2078 15

Kilka dni temu nasza kochana Stella przygarnęła pod swój dach dwa słodkie zwierzaczki – Królika i Chomika. Zakochała się w nich od pierwszego wejrzenia i od razu postanowiła się nimi zaopiekować. Nie wiedziała jednak, że te dwa urocze stworzonka znają się już od dawna i prowadzą pełne emocji sekretne życie...

Image titleChomik van Trocina, znany w zwierzęcym świecie krętacz i manipulator, niejednokrotnie próbował wdrażać w życie swoje niecne plany zawładnięcia ludzkością, przed czym szlachetny Agent 00 Marchewka zawsze skutecznie go powstrzymywał. Psy i koty przekazywały sobie historie o widowiskowych pojedynkach tych dwóch zaprzysięgłych wrogów, które za każdym razem kończyły się wygraną Agenta 00 Marchewki.

Image titleWściekły Chomik van Trocina postanowił zatem zemścić się na dzielnym Króliku i zaatakować go personalnie. Przebiegły gryzoń od razu zauważył, że Królik szczerze pokochał Stellę, dlatego to właśnie ją obrał na swój kolejny cel. Wiedząc o planowanym przez Stellę konkursie dla użytkowników Sims True Life, ukradł jej wszystkie wspaniałe nagrody i ukrył je w sobie tylko znanych miejscach na stronie. Królikowi udało dowiedzieć się, że Chomik zakodował prezenty i aby utrudnić ich odszukanie, schował kody w dwudziestu wielkanocnych jajach. Niektóre z jaj rzeczywiście zawierają niespodziankę, ale inne są puste, zatem te właściwe będzie niezwykle trudno namierzyć.

Image titleBiedny Agent 00 Marchewka nie poradzi sobie z odnalezieniem wszystkich jaj, dlatego musisz mu pomóc! Bądź uważny i przeszperaj wszystkie zakamarki STL, a być może to właśnie Ty zgarniesz jedną z wyjątkowych nagród - kod na pakiet rozgrywki „Przygoda w dżungli”, kod na akcesoria „Mój pierwszy zwierzak” albo futerkowe rękawiczki z logo dodatku „Psy i koty”. Poza tym utrzesz nosa Chomikowi van Trocina i ukarzesz go za dokuczanie Stelli.

Image titleKonkurs startuje 31 marca o godzinie 15:00 i kończy się 03 kwietnia o godzinie 19:00. Dalsze informacje i pełne zasady zostaną ogłoszone tego samego dnia przed rozpoczęciem konkursu.

UWAGA! Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta, nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!


Nagrody (pakiet rozgrywki Przygoda w dżungli i rękawiczki z logo dodatku Psy i koty) dostarczył wydawca - Electronics Arts Polska.