Konkurs Wielkanocny - zasady i informacje
Zapoznaj się dobrze z zasadami konkursu, nim przystąpisz do zabawy
przez Joel 31 marca, 10:00 w SIMS TRUE LIFEZAKTUALIZOWANA
1922 16

Rozpoczęcie konkursu wielkanocnego zbliża się wielkimi krokami, dlatego nadszedł czas, abyście poznali wszystkie zasady i informacje.

Image titleJak już wiecie Waszym zadaniem jest odnalezienie wielkanocnych jajek, które rzezimieszek Chomik van Trocina schował w przeróżnych miejscach na stronie. Część jajek jest pusta, część zawiera małą nagrodę pocieszenia, a w trzech kryją się nagrody główne, czyli kod na pakiet rozgrywki „Przygoda w dżungli”, kod na akcesoria „Mój pierwszy zwierzak” oraz futrzane rękawiczki z logo dodatku „Psy i koty”.

Image title

Agentowi 00 Marchewka udało się ustalić, że Chomik van Trocina postanowił utrudnić Wam zadanie i jajka z głównymi nagrodami zabezpieczył podchwytliwymi pytaniami. Po odnalezieniu jajka z prezentem musicie zatem poradzić sobie z pytaniem, wysyłając odpowiedź w prywatnej wiadomości do Stelli.

ZASADY KONKURSU:

- konkurs rozpoczyna się dziś o godzinie 15:00 (jajka znajdziecie po tej godzinie) i trwać będzie do 3 kwietnia 2018 do godziny 19:00

- aby wziąć udział w konkursie, trzeba być zalogowanym

- w konkursie nie mogą brać udziału użytkownicy z aktywnym banem

- zabronione jest posiadanie multikonta

- zabronione jest zdradzanie umiejscowienia jajek innym użytkownikom (chcemy, aby każdy użytkownik cieszył się z zabawy i miał w niej równe szanse)

- jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę; w przypadku odnalezienia dwóch zwycięskich jajeczek należy zdecydować się na jedną z nagród

Osoby, które złamią którąś z powyższych zasad, zostaną wykluczone z konkursu. 

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 4 kwietnia 2018.

Image title

Ze względu na modernizację niektórych działów Sims True Life podpowiemy Wam, że wielkanocnych jajek NIE ODNAJDZIECIE w poddziałach zakładki Gry, czyli: Nowinki, Galeria, Filmoteka, Kody i tricki oraz Artykuły i poradniki. Za to jajka mogą się znaleźć w poszczególnych wpisach na blogach i forum.


Mamy nadzieję, że zaangażujecie się w pomoc Agentowi 00 Marchewka – Chomik van Trocina musi zostać ukarany! Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!


AKTUALIZACJA

Wystarczy, że po znalezieniu jajka klikniecie w pisanke i przepiszecie kod w prywatnej wiadomość do Stelli, który jest podany w pasku nawigacji u góry w przeglądarce. Przykład a5fG5g:

Image title
Nagrody (pakiet rozgrywki Przygoda w dżungli i rękawiczki z logo dodatku Psy i koty) dostarczył wydawca - Electronics Arts Polska.