Kronika rodzin #6
Romek Sikorka odwiedza rodzinę Kowal.
przez Rina 11 kwietnia 2017, 21:04 w The Sims™ 2 KronikaRodzin
720 14

Cześć i czołem użytkownicy STL!

Wybieram się z wizytą do rodziny Kowal – miejscowe plotkary doniosły mi, że spotkam tam kolejne nienaturalne zjawiska, których w Dziwnowie nie brakuje. Nie to, żebym jakoś szalenie ich pragnął, ale... ciekawość zwyciężyła!

Image title

Rodzina Kowal liczy czterech członków: Jadźkę, jej męża Technika Zapylacza 9 (matko i córko, co to za imię?!) oraz ich dzieci – Jankę i Jaśka. Kowalowie mieszkają w domu przy ulicy Droga Donikąd 101 .

Image title

Jadźka Kowal jest siostrą braci Dziwak, których odwiedziłem jako pierwszych w Dziwnowie. Kobieta ma opinię jedynej normalnej mieszkanki tego miasta i pracuje jako pielęgniarka.

Image title

Technik Zapylacz 9, mąż Jadźki, to emeryt - kosmita. Z miłości do rodziny porzucił swoją planetę i osiedlił się w Dziwnowie. Lubi zajmować się ogrodnictwem.

Image title

Jasiek Kowal, dorastający nastolatek, odziedziczył po ojcu nietypową zieloną „karnację”. Jego dziewczyną jest Ofelia Zmrok, którą miałem okazję poznać przy okazji wizyty u Oliwki Widmo. Jasiek nie przepada za braćmi Kamasz, a w szczególności za Rupertem, który podkochuje się w Oliwce.

Image title

Janka Kowal to jeszcze mała dziewczynka, która przyjaźni się z Bartłomiejem Kamaszem. Zupełnie nie przeszkadza jej, że reszta rodziny nie pała zbyt wielkim uczuciem do Kamaszów.

Image title

Hmmm... to brzmi jak całkiem normalna rodzina, prawda? To tylko pozory! Okazuje się bowiem, że Technik Zapylacz 9 ma na sumieniu rożne grzeszki...

Jadźka Kowal posiada dwie przyrodnie siosty, Lolę i Celinę, których ojcem jest nie kto inny jak Technik Zapylacz! A właściwie drugim ojcem, bo pierwszy to Gerwazy Zapylacz, czyli... ojciec Jadźki! Nieźle to pokręcone!

Image title


Cóż, najważniejsze chyba, że Kowalowie szczerze się kochają. A że ich relacje rodzinne są dość skomplikowane... może lepiej nie wnikać.


KronikaRodzin