Moda Na Mody #24
Tym razem w "Modzie..." przyjrzymy się m.in. modyfikacji naprawiającej trądzik z "Być rodzicem".
przez hanami 24 czerwca 2017, 12:00 w The Sims™ 4 ModaNaMody
1684 16

Pimples/Acne Mod


Image title

Ostatni pakiet rozgrywki dodał opcję wyprysków. Bez wątpienia jest to dość duży element realizmu w życiach naszych simów. Jednakże, jak się później okazało, trądzik stał się detalem skóry, a nie palącym problemem. Ta modyfikacja sprawia, że wypryski na twarzach naszych simów pojawiają się losowo i są w stanie zaskoczyć nawet dorosłych simów.

Reduced Random Townies Generation


Image title

Mimo, że od premiery czwórki minął już spory czas, kwestia generowania się losowych simów nadal wydaje mi się czarną magią. Simów generuje się zbyt wiele, a biorąc pod uwagę, że ich liczba na świecie jest ograniczona, jest to dość duży problem. Ten mod powstrzyma generowanie się większej ilości specjalnych simów.

No Auto Sleep


Image title

W "Modzie..." kilka razy już zaznaczałam, że uwielbiam modyfikacje, które naprawiają obecne funkcje w grze. Nie inaczej jest z tym modem, który dla mnie będzie zbawieniem. Często bywa tak, że gdy chcemy zrobić coś ważnego naszym simem, ten po prostu kładzie się spać. Ta modyfikacja zapobiegnie temu, chyba, że będzie to konieczne.

Maxis Match CAS-Room


Image title

Przyznam szczerze, że gdy zobaczyłam ten mod, byłam do niego dość sceptycznie nastawiona. W końcu dodaje on lekko niepotrzebne tło do trybu tworzenia sima, które sprawi, że avatary będą trudniejsze do wycinania. Po dłuższym namyśle uważam jednak, że ta modyfikacja będzie ciekawa do różnego rodzaju sesji przedstawiających stroje naszych simów, bez zbędnego wchodzenia do gry.


ModaNaMody