Moda Na Mody #25
W dzisiejszej Modzie Na Mody powrócimy do The Sims 3!
przez hanami 8 lipca 2017, 11:06 w The Sims™ 3 ModaNaMody
1479 21

Realistyczne wampiry


Image title

Jak mówi sama nazwa - ta modyfikacja sprawia, że wampiry są bardziej realistyczne. Od teraz mogą one umrzeć od zbyt długiego przebywania na słońcu, ponadto modyfikacja chroni je od śmierci z powodu pragnienia.

Odblokowane kariery ze Studenckiego Życia


Image title

Modyfikacja, która zdecydowanie jest moim faworytem w tym zestawieniu. Od zawsze podobały mi się kariery, które były odblokowywane dla naszego sima po osiągnięciu maksymalnych simów w danej grupie społecznej. Jednakże byłam zbyt leniwa, by uczciwie wspinać się po szczeblach popularności, więc zazwyczaj kończyło się to używaniem kodów... Dzięki tej modyfikacji z ręką na sercu mogę mówić, że gram bez kodów (bo w końcu pożyczki z banku 'motherlode' się nie liczą, prawda?).

100% szansy na studniówkę


Image title


Uwielbiam studniówki, które doszły w dodatku Pokolenia, jednakże nie każdy z moich nastoletnich simów miał okazję, by ją przeżyć. Ta modyfikacja zmienia częstotliwość studniówek (normalnie występują co 14 dni, tutaj co 3 dni). Dodatkowo możemy mieć 100% pewność, że ktoś zaprosi naszego sima do wspólnej zabawy!

Więcej zajęć dla małych dzieci


Image title


Prawdziwa perełka w tym zestawieniu. Jak mówi sama nazwa modyfikacji, dodaje ona dodatkowe zajęcia dla małych dzieci. Mod dodaje m.in. możliwość jedzenia śniegu, tańczenia czy rysowania po ścianach.


ModaNaMody