Moda Na Mody #25

1193 ◊ / 8 lipiec, 13:06 The Sims™ 3 ModaNaMody

W dzisiejszej Modzie Na Mody powrócimy do The Sims 3!

Realistyczne wampiry


Image title

Jak mówi sama nazwa - ta modyfikacja sprawia, że wampiry są bardziej realistyczne. Od teraz mogą one umrzeć od zbyt długiego przebywania na słońcu, ponadto modyfikacja chroni je od śmierci z powodu pragnienia.

Odblokowane kariery ze Studenckiego Życia


Image title

Modyfikacja, która zdecydowanie jest moim faworytem w tym zestawieniu. Od zawsze podobały mi się kariery, które były odblokowywane dla naszego sima po osiągnięciu maksymalnych simów w danej grupie społecznej. Jednakże byłam zbyt leniwa, by uczciwie wspinać się po szczeblach popularności, więc zazwyczaj kończyło się to używaniem kodów... Dzięki tej modyfikacji z ręką na sercu mogę mówić, że gram bez kodów (bo w końcu pożyczki z banku 'motherlode' się nie liczą, prawda?).

100% szansy na studniówkę


Image title


Uwielbiam studniówki, które doszły w dodatku Pokolenia, jednakże nie każdy z moich nastoletnich simów miał okazję, by ją przeżyć. Ta modyfikacja zmienia częstotliwość studniówek (normalnie występują co 14 dni, tutaj co 3 dni). Dodatkowo możemy mieć 100% pewność, że ktoś zaprosi naszego sima do wspólnej zabawy!

Więcej zajęć dla małych dzieci


Image title


Prawdziwa perełka w tym zestawieniu. Jak mówi sama nazwa modyfikacji, dodaje ona dodatkowe zajęcia dla małych dzieci. Mod dodaje m.in. możliwość jedzenia śniegu, tańczenia czy rysowania po ścianach.


ModaNaMody

hanami, moderatorka
Hanami jest spostrzegawczą moderatorką, która stoi na straży porządku na stronie i pilnuje przestrzegania regulaminu.