Moda Na Mody #26
Kolejna pierwsza sobota miesiąca - kolejne mody!
przez hanami 5 sierpnia 2017, 13:34 w The Sims™ 4 ModaNaMody
1330 17

Tech Guru work from home


Image title

Miejskie Życie dodało jedną z moich ulubionych opcji w The Sims 4: pracę z domu. Bardzo lubiłam profesje w trójce, więc praca w domu od razu skojarzyła mi się z ich pewnym rodzaju odpowiednikiem. Ta modyfikacja dodaje pracę z domu dostępną dla kariery Guru Techniki. Jest to według mnie szczypta realizmu, zwłaszcza na ścieżce Gracza. 

Vampires be gone


Image title

Nic tak nie denerwuje mnie jak ciągle nachodzący moją rodzinę Vladislaus. To samo tyczy się innych sposobów integracji wampirów z moimi śmiertelnikami. Ta modyfikacja skutecznie usuwa włamujące się nam do domów wampiry, wiadomość od Vladislausa, którą wita nas w wampirzej społeczności oraz zaproszenia do domów przez inne wampiry.

Less Checking on Toddler


Jednym z najbardziej irytujących elementów związanych z małymi dziećmi są simowie, którzy rzucają wszystko co robią, by wyjechać w Bieszczady sprawdzić jak mają się ich pociechy. Ta modyfikacja sprawia, że nasi simowi rodzice rzadziej zwracają uwagę na to, co robią ich dzieci.

Default Replacement - Obrazy


Biorąc pod uwagę, że dużo moich simów maluje (zarówno w formie hobby jak i kariery), standardowe obrazy z gry zwyczajnie mi się znudziły. Ta modyfikacja podmienia znane nam obrazy na zupełnie nowe dzieła. 


ModaNaMody