Moda na Mody #21
Kolejny odcinek Mody na Mody!
przez hanami 4 marca 2017, 13:00 w The Sims™ 4 ModaNaMody
1651 15

Hide lot trait head FX
Image title

Znacie to uczucie gdy chcecie zrobić ładne zdjęcie, ale iskierki nad głowami Waszych Simów doskonale Wam w tym przeszkadzają? Ta modyfikacja skutecznie usuwa efekty graficzne związane z nadaniem cech naszym parcelom!

Retuned metabolism


Image title
Ta modyfikacja to zdecydowanie coś na co czekałam od dawna. Metabolizm naszych Simów ani trochę nie przypomina tego w prawdziwym świecie. Wystarczy tylko kilka większych posiłków, by Sim znacznie przytył oraz zaledwie kilka godzin ćwiczeń, by znów był zgrabny jak aniołek Victiora's Secret (szkoda, że tak nie jest w prawdziwym życiu😉 ). Ta modyfikacja ma za zadanie naprawić to duże niedopatrzenie. Dzięki temu, Wasi Simowie mogą jeść ile wlezie oraz ćwiczyć jakby jutra nie było, a przy tym na dłuższy czas zachować normalną sylwetkę.

More Club Members
Image title

Moi Simowie często mają bardzo bogate życie towarzyskie. Tak samo jest na moim ostatnim save, gdzie stworzyłam siebie i moich przyjaciół. Jednakże kluby ze Spotkajmy Się oferują tylko 8 miejsc w swoich szeregach. Ta modyfikacja pozwala na dodanie większej ilości osób do klubu. Im nas więcej, tym raźniej! 

Fix - Not Sitting While Playing on Console
Image title

Jak można było zauważyć w poprzednich częściach Mody... uwielbiam fixy do gry. Zazwyczaj naprawiają one błędy, których twórcy nie widzą i tak samo jest w tym przypadku. Tym razem na celowniku modyfikacja, która zmusza Simów do siedzenia podczas grania na konsoli.


ModaNaMody