Nowy wpis na oficjalnym blogu
Prezentujemy Simomaniaka: Deligracy! Zbudujmy coś!
przez Remi 9 marca 2017, 19:00 w The Sims™ 4 SimmerSpotlight OficjalnyWpis
844 11

Od zawsze jesteśmy pełni podziwu dla zapału i kreatywności Simomaniaków. Uwielbiamy śledzić proces budowania – szczególnie, jeśli można go obserwować na żywo! SimGuru Drake ucięła sobie pogawędkę z Deligracy, znaną członkinią naszej społeczności. Tematem rozmowy było budowanie oraz przejście Deligracy od publikowania gotowych nagrań do transmisji na żywo na Twitchu.

Powiedz nam coś o sobie.
Cześć! Sul Sul! Nazywam się Maddy, a w Internecie jestem znana jako Deligracy (lub po prostu „Deli”). Mieszkam w Melbourne w Australii i publikuję na YouTube nagrania ze swojej gry w The Sims 4. Filmy prezentują rozgrywkę, historie moich Simów oraz budowanie i kreatywne wyzwania. Niedawno zaczęłam też prowadzić transmisje na żywo na Twitchu!

Image title

Budujesz głównie w nowoczesnym stylu, ale czasem lubisz sobie poszaleć (pamiętam uroczego hamburgera!). Skąd czerpiesz inspirację?
Budowa burgerowego domku sprawiła mi mnóstwo frajdy. Faktycznie miewam szalone pomysły! Inspirację czerpię głównie z przeglądania zdjęć domów w sieci. Lubię też podziwiać okoliczną architekturę podczas spacerów. Jeśli mi się poszczęści i gdzieś wyjadę, staram się robić zdjęcia budynkom, które mijam, by po powrocie użyć ich jako inspiracji. Burgera stworzyłam, bo byłam akurat głodna... Czasem wena bierze się z uczuć i nastrojów! Jeśli chodzi o moje filmiki z rozgrywki, ostatnio były nieco inspirowane serialami, takimi jak „Królowe krzyku” i „Plotkara”.

Co sprawiło, że postanowiłaś prowadzić transmisje na Twitchu?
Twitch to platforma, dzięki której można naprawdę zbliżyć się do widzów i bezpośrednio prowadzić z nimi rozmowy. Odkryłam ją, kiedy moi znajomi zaczęli prowadzić transmisje. Oglądałam też poczynania zespołu The Sims 4 i w końcu postanowiłam spróbować swoich sił! Prowadzenie kanału na Twitchu znacznie się różni od tworzenia filmików na YouTube: nagrania wypadają bardziej autentycznie, bo nie ma możliwości edycji i wszyscy widzą, jak naprawdę się zachowuję i prowadzę rozgrywkę. Uwielbiam też samą możliwość bezpośredniej komunikacji z widzami. Daje mi to mnóstwo radości.

Image title

Jakich porad udzieliłabyś komuś, kto chciałby zacząć budować lub transmitować swoją rozgrywkę z The Sims 4 na Twitchu?
Najważniejsze, żeby dobrze się bawić i być sobą! Jeśli bije od Ciebie swoboda i pewność siebie, ludzie łatwiej Cię zrozumieją i poczują z Tobą więź. Zanim zaczniesz, przygotuj ogólny plan tego, co zamierzasz zrobić podczas sesji gry. Dzięki temu na Twoim ekranie będzie się dużo działo, a widzowie nie stracą zainteresowania. Jeśli chcesz nagrać swoją rozgrywkę z The Sims 4, najpierw zadaj sobie pytanie: „co chcę dzisiaj osiągnąć w grze?”
Czytaj wiadomości na czacie, w miarę możliwości witaj się z nowymi oglądającymi i odpowiadaj na zadawane pytania. Na Twitchu bardzo ważna jest też regularność prowadzenia transmisji. Sama mam z tym problemy z powodu napiętego grafiku publikacji na YouTube. Poza tym staraj się pić dużo wody i nie zaczynaj transmisji, jeśli dokucza Ci zmęczenie.

Gdzie można znaleźć Ciebie i Twoje dzieła?
Można mnie znaleźć na moich kanałach na YouTube i Twitchu. Wystarczy wpisać „DELIGRACY” w polu wyszukiwania. Jestem też aktywna na Instagramie, Twitterze i Snapchacie (@deligracy). Jeśli mieszkasz w Melbourne, możesz się na mnie natknąć w kawiarence, na plaży lub z pysznym gofrem na Degraves Street... Nigdy nie wiadomo!

Tworzysz coś fajnego do The Sims 4? Pokaż nam to za pośrednictwem mediów społecznościowych, używając etykietki SimmerSpotlight. Być może to Ciebie zaprezentujemy w jednym z następnych odcinków! Znajdź nas na Twitterze i Instagramie, polub na Facebooku, subskrybuj nasz kanał na YouTube.


OficjalnyWpis