Nowy wpis na oficjalnym blogu

772 ◊ / 10 kwiecień, 18:00 The Sims™ 4 OficjalnyWpis

Wybraliście motyw przewodni „Ekożycie”! Czas na głosowanie nad stylistyką nowych Akcesoriów.

Głosować można tutaj.


W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o powstaniu nowej inicjatywy, w ramach której nasz zespół w Maxis zaprosił Was wszystkich do współpracy nad stworzeniem nowych Akcesoriów odzwierciedlających oczekiwania graczy. Po podliczeniu głosów oddanych przez sympatyków The Sims z całego świata okazało się, że jako motyw przewodni naszych nowych Akcesoriów wybraliście „Ekożycie”. Dziś wkraczamy w kolejny istotny etap naszej współpracy – poprosimy Was o wybór stylistyki, w jakiej utrzymane będą nadchodzące Akcesoria.

Image title

Chcemy też ciepło powitać tych z Was, którzy dopiero dowiedzieli się o tym projekcie! Będziecie jeszcze mieli wiele okazji, żeby przekazać nam swoje opinie i wpłynąć na ostateczny kształt nowych Akcesoriów. To, co znajdziecie w poniższej ankiecie, nazywamy zwykle „streszczeniem Akcesoriów”. Na samym początku nasz dyrektor artystyczny tworzy bazę przykładowych obrazków, które później posłużą jemu i naszym grafikom jako inspiracja do stworzenia szkiców „widoku pokojów”, które zobaczycie w grze. Szkice te zawierają próbkę mebli, wystroju i ubiorów, które mamy nadzieję zawrzeć w nowych Akcesoriach. Zanim więc nasi graficy zasiądą do pracy nad stworzeniem pełnego zestawu zawartości, trzeba wybrać określoną stylistykę. Zwykle na tym etapie tworzenia Akcesoriów nasz dyrektor artystyczny spotyka się z producentami i projektantami i wspólnie podejmują decyzję o tym, jak ma wyglądać stylistyka. Ale – podobnie jak na wszystkich innych etapach projektu – również i w tej kwestii chcielibyśmy uwzględnić Wasz głos i Wasze pomysły.

Po zapoznaniu się z wynikami głosowania nasi graficy stworzą wstępny szkic różnych obiektów i strojów, które będą odzwierciedlać wybraną przez Was stylistykę. Efekty tej pracy zobaczycie już 18 maja podczas głosowania nad obiektami i ubiorem, kiedy to będziecie mieli szansę wybrać obiekty i stroje, które zostaną zawarte w nowych Akcesoriach. Dla przypomnienia jeszcze raz podajemy Wam spis zbliżających się terminów głosowania. Koniecznie je sobie zapiszcie – chcemy poznać wszystkie Wasze pomysły!

•   Głosowanie nad stylistyką (10-12 kwietnia): Wybierzcie styl, który posłuży naszym grafikom jako inspiracja dla projektowanych obiektów i strojów.
•   Głosowanie nad obiektami i ubiorem (18-21 maja): Przejrzyjcie nasze propozycje i wybierzcie te, które chcielibyście zobaczyć wśród obiektów i strojów dostępnych w ostatecznej wersji Akcesoriów.
•   Głosowanie nad funkcjami (23-26 czerwca): Zdecydujcie, które elementy rozgrywki powinny się znaleźć w Akcesoriach.
•   Głosowanie nad ikoną Akcesoriów (jesień): Przejrzyjcie nasze propozycje i wybierzcie tę ikonę, która powinna się znaleźć na opakowaniu Akcesoriów i w głównym katalogu gry.
•   Głosowanie nad tytułem Akcesoriów (jesień): Wybierzcie tytuł, który najlepiej odda klimat i zawartość nowych Akcesoriów.

W przerwach między głosowaniami możecie wziąć udział w kulturalnych dyskusjach odbywających się w sekcji SimGuruGraham’s Corner dostępnej na naszych oficjalnych forach. Możecie tam wymienić myśli z innymi graczami, zadać nurtujące Was pytania, a także znaleźć ciekawe informacje na temat kulis powstawania Akcesoriów.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie w pytaniach i odpowiedziach do tego projektu. 
Znajdź nas na Twitterze i Instagramie, polub na Facebooku, subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Publikując opinie lub materiały, użytkownik wyraża zgodę, by EA wykorzystywało opublikowane przez niego treści wedle uznania, bez konieczności powiadomienia użytkownika lub przyznania mu rekompensaty. Wasz głos pomoże nam wybrać elementy, które zawrzemy w Akcesoriach, ale to do EA należy ostateczna decyzja w tej sprawie. Nowy pakiet dostępny będzie w tej samej cenie co wszystkie poprzednie Akcesoria.

Masz problemy z wczytaniem ankiety na urządzeniu mobilnym? Stuknij tutaj.


OficjalnyWpis

Katarzynka, główna newsmanka
Kasia jest naszą główną newsmanką i stanie na głowie, żeby dostarczyć Wam najświeższych informacji ze świata The Sims. Oprócz koordynowania pracy newsmanów, sama często pisze przeglądy.