Nowy wpis na oficjalnym blogu
Stań się lepszym simowym rodzicem z Pakietem rozgrywki The Sims 4 Być rodzicem!
przez Remi 16 maja 2017, 17:00 w Być rodzicem OficjalnyWpis
855 13

Zbliżcie się, moi mili – pora na rodzinne spotkanie. Mamy ważne sprawy do omówienia. Jakie, pytacie? Z ogromną radością przedstawiamy Pakiet rozgrywki The Sims™ 4 Być rodzicem*, którego premiera na komputery PC i Mac będzie miała miejsce 30 maja 2017 roku.

Image title

To dla nas niezwykle emocjonujące, bo wiemy, że społeczności bardzo zależało na bardziej złożonej, skupionej na rodzinie rozgrywce. Kiedy w domach Simów zaroiło się od małych dzieci, uznaliśmy, że to doskonała okazja, by uważniej przyjrzeć się ich rodzinom i odkryć, jakich historii jeszcze nie mieliście szansy opowiedzieć.

Image title

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Być rodzicem dodaje kilka istotnych elementów, które zmienią codzienne życie Waszych Simów. Ich dzieciaki będą jeszcze bardziej krnąbrne – spodziewajcie się buntu nastolatków i kłótni z rodzeństwem wśród małych dzieci. Ale bez obaw! Nowe umiejętności wychowawcze umożliwią dorosłym Simom rozwiązanie takich problemów.

I na tym nie koniec! Wychowywanie dzieci będzie miało długofalowe konsekwencje, które objawiają się nowymi cechami wynikającymi ze skłonności. Jeśli Wasi Simowie poświęcą trochę czasu na uczenie dzieci dobrych manier, takich jak nakrywanie do stołu czy powstrzymywanie się od bekania, przeklinania i puszczania bąków, ich pociechy być może zyskają nowe cechy, które korzystnie wpłyną na całe ich życie. A jeżeli o tym zapomną, cóż, istnieją też cechy z przeciwnego bieguna...

Image title

W grę nie wchodzą jednak żadne poważne decyzje ważące na całym życiu. Dzieci będą przynosiły do domu szkolne projekty, nad którymi będą pracować po lekcjach wraz z rodzicami i rodzeństwem. W efekcie powstaną trwałe, zabawne obiekty takie jak wybuchające wulkany i podwórkowe rakiety. Przyszli pracownicy branży medycznej będą mogli ćwiczyć posługiwanie się stetoskopem na pluszowych misiach. Poza tym nowe ubrania i oryginalne elementy wystroju sprawią, że Wasze domy staną się takie, jakie sobie wymarzycie.

Image title

Pakiet rozgrywki The Sims 4 Być rodzicem wzbogaci życie Waszych Simów i umożliwi Wam opowiadanie nowych historii, które trafią do serc Simomaniaków. Czeka Was ogrom zabawnych, poważnych, wzruszających i głupkowatych momentów – a wszystko to w jednym pakiecie. Szukajcie w Origin Pakietu rozgrywki The Sims 4 Być rodzicem przeznaczonego na komputery PC i Mac 30 maja 2017 roku.

Śledź nas na Twitterze i Instagramie, polub na Facebooku i subskrybuj nasz kanał na YouTube.

 *Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji.


OficjalnyWpis