Nowy wpis na oficjalnym blogu
Nowa zawartość na konsole do pobrania w grudniu!
przez Remi 28 listopada 2017, 18:00 w The Sims™ 4 OficjalnyWpis Konsola
428 4

Gra The Sims™ 4 trafiła oficjalnie na Xbox One i PlayStation® 4 na początku tego miesiąca. Jesteśmy podekscytowani tym, że gra podoba się tak wielu z was. Święta tuż-tuż, dlatego z przyjemnością ogłaszamy dwa nowe pakiety zawartości do pobrania z premierą już 5 grudnia 2017 r., które zaoferują nowy asortyment produktów kuchennych oraz szczyptę hollywoodzkiego blichtru.

Image title

Nadajcie wyrafinowania swojej garderobie i kuchni dzięki The Sims 4 Kuchnia na Wypasie Akcesoria*. Cieszcie się z szerokiego wyboru nowych ubrań i fryzur, które przyciągną uwagę w jak i poza kuchnią. Zaproście znajomych na orzeźwiający poczęstunek dzięki maszynce do lodów, ale uważajcie – niektóre smaki mogą mieć... nieoczekiwany efekt.

Image title

Uczyń ze swoich Simów przedmiot zazdrości w trakcie świątecznych zabaw dzięki The Sims™ 4 Wytworne Przyjęcie Akcesoria! Ten pakiet akcesoriów jest przepełniony ekstrawaganckimi dekoracjami, olśniewającymi sukniami i stylowymi strojami wieczorowymi. Żadna impreza nie może się obyć bez pysznych przekąsek. Dzięki stołowi bufetowemu zaserwujecie gościom dowolne dania i zyskacie doskonałą dekorację każdego przyjęcia.

Już nie możemy się doczekać, aż sięgniecie po te dwa niesamowite pakiety i podzielicie się swoimi pomysłami. Jeśli jeszcze tego nie robicie, śledźcie nas na 
TwitterzeInstagramie i Twitchu. Polubcie na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTube.

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) na stosowną platformę i wszystkich aktualizacji.
 


OficjalnyWpis Konsola