Podsumowanie Miesiąca 06/17

713 ◊ / 7 lipiec, 9:00 SIMS TRUE LIFE PodsumowanieMiesiąca

Czerwiec za nami, a więc czas na podsumowanie!

Ubiegły miesiąc przede wszystkim przyniósł nam sportowe akcesoria, które zostały różnie przyjęte przez simową społeczność. Rozszerzenie wprowadzające m.in. ściankę wspinaczkową swoją premierę miało 20 czerwca, a kilka dni później na stronie pojawiła się nasza recenzja. Zasmakowaliście już „Fitnessu”?

Znacznie większą furorę zrobiła czeska oferta sprzedaży dodatku "Zwierzaki", do której dodano render przedstawiający czworonożnych. Ponownie pojawiła się informacja o listopadzie jako rzekomej premierze rozszerzenia. I choć SimGuruGraham szybko zdementował plotki, mówiąc, że grafika jest nieprawdziwa, wcale nie musi to wykluczać faktu, że zwierzaki już wkrótce zawitają w naszych grach.

A co słychać na Sims True Life? W tym miesiącu pojawiło się mnóstwo relacji z historii, jakie tworzycie w rozgrywkach - Amara i „Jeden dzień na raz...”, FlorkaFasolka i opowiadanie „Polowanie na czarownice”, Fuksik i jego serial czy też kejti i jej własny kącik. Na blogach również nie zabrakło Waszej aktywności!

Image title

Image title

Społeczność

• Osobistości miesiąca: simunia12, Kasiunia, Mint, kejti

• Najbardziej lubiany wpis: MychQQQ i jej nowa rezydencja

• Najczęściej komentowany wpis: Cath i pogaduszki

• Zdjęcia Tygodnia: Kriia20, Amara, Wekuso, Mint, FlorkaFasolka

Nowinki

• Liczba nowinek: 21

• Najbardziej lubiana nowinka: "The Sims 4 Fitness" - recenzja

• Najczęściej komentowana nowinka: Zwierzaki w listopadzie?


PodsumowanieMiesiąca

Katarzynka, główna newsmanka
Kasia jest naszą główną newsmanką i stanie na głowie, żeby dostarczyć Wam najświeższych informacji ze świata The Sims. Oprócz koordynowania pracy newsmanów, sama często pisze przeglądy.