Podsumowanie Tygodnia 14/2017

652 ◊ / 9 kwiecień, 11:34 SIMS TRUE LIFE PodsumowanieTygodnia

Czuć wiosenny klimat!


Drugi tydzień kwietnia rozpoczął się niespodziewanym, poniedziałkowym wpisem na oficjalnym blogu, w którym twórcy przedstawili nam pomysł wspólnej pracy nad akcesoriami, które miałyby ukazać się w 2018 roku. Oczywiście - zwycięzca mógł być tylko jeden. Ostatecznie społeczność zdecydowała, że to ekologiczne życie (zawierające między innymi pralki) stanie się głównym nurtem owego rozszerzenia. Już jutro rozpocznie się drugie głosowanie, które zadecyduje o stylistyce akcesoriów.

Dzień później ukazał się zwiastun kwartalny, prezentujący zawartość na okres kwiecień-czerwiec. Większość graczy była przekonana, że w zapowiedzi zobaczymy upragnione "Zwierzaki", o których było całkiem głośno kilka miesięcy temu. Jednak jeszcze nie czas na zwierzęta - tej wiosny pojawi się piąty pakiet rozgrywki, skupiający się na życiu rodzinnym. Z kolei lato przyniesie akcesoria wprowadzające fitness w życie naszych Simów.

Zachęcam Was również do brania udziału w naszym konkursie, w którym nagrodą jest najnowszy pakiet akcesoriów - "Wieczór na kręgielni". 

A wy, co sądzicie? Podobał Wam się ten tydzień?

Image title

Image title

Społeczność

• Osobistość tygodnia: SimsWriter

• Najbardziej lubiany wpis: Rosalyn i sesja zdjęciowa jej Simki z wakacyjnym klimatem

• Najczęściej komentowany wpis: Anje i motyw przewodni na weselu jej Simów

• Najchętniej czytany wpis: SimsWriter i tytuły do jej simowych opowiadań

• Zdjęcie Tygodnia: Wekuso

Nowinki

• Liczba nowinek: 4

• Najbardziej lubiana nowinka: Wygraj "Wieczór na kręgielni"!

• Najczęściej komentowana nowinka: Nowy wpis na oficjalnym blogu

Image title

Fotka autorstwa Wekuso sprawia, że czuć wiosenny klimat i to właśnie ona zostaje zdjęciem tygodnia. Gratulacje! Jeśli chcecie, aby to Wasza praca została wyróżniona na łamach następnego Podsumowania Tygodnia, zapraszam Was do tego tematu na forum. Powodzenia!

Image title


PodsumowanieTygodnia

Katarzynka, główna newsmanka
Kasia jest naszą główną newsmanką i stanie na głowie, żeby dostarczyć Wam najświeższych informacji ze świata The Sims. Oprócz koordynowania pracy newsmanów, sama często pisze przeglądy.