Podsumowanie Tygodnia 14/2017
Czuć wiosenny klimat!
przez Katarzynka 9 kwietnia 2017, 9:34 w SIMS TRUE LIFE PodsumowanieTygodnia
725 16

Drugi tydzień kwietnia rozpoczął się niespodziewanym, poniedziałkowym wpisem na oficjalnym blogu, w którym twórcy przedstawili nam pomysł wspólnej pracy nad akcesoriami, które miałyby ukazać się w 2018 roku. Oczywiście - zwycięzca mógł być tylko jeden. Ostatecznie społeczność zdecydowała, że to ekologiczne życie (zawierające między innymi pralki) stanie się głównym nurtem owego rozszerzenia. Już jutro rozpocznie się drugie głosowanie, które zadecyduje o stylistyce akcesoriów.

Dzień później ukazał się zwiastun kwartalny, prezentujący zawartość na okres kwiecień-czerwiec. Większość graczy była przekonana, że w zapowiedzi zobaczymy upragnione "Zwierzaki", o których było całkiem głośno kilka miesięcy temu. Jednak jeszcze nie czas na zwierzęta - tej wiosny pojawi się piąty pakiet rozgrywki, skupiający się na życiu rodzinnym. Z kolei lato przyniesie akcesoria wprowadzające fitness w życie naszych Simów.

Zachęcam Was również do brania udziału w naszym konkursie, w którym nagrodą jest najnowszy pakiet akcesoriów - "Wieczór na kręgielni". 

A wy, co sądzicie? Podobał Wam się ten tydzień?

Image title

Image title

Społeczność

• Osobistość tygodnia: SimsWriter

• Najbardziej lubiany wpis: Rosalyn i sesja zdjęciowa jej Simki z wakacyjnym klimatem

• Najczęściej komentowany wpis: Anje i motyw przewodni na weselu jej Simów

• Najchętniej czytany wpis: SimsWriter i tytuły do jej simowych opowiadań

• Zdjęcie Tygodnia: Wekuso

Nowinki

• Liczba nowinek: 4

• Najbardziej lubiana nowinka: Wygraj "Wieczór na kręgielni"!

• Najczęściej komentowana nowinka: Nowy wpis na oficjalnym blogu

Image title

Fotka autorstwa Wekuso sprawia, że czuć wiosenny klimat i to właśnie ona zostaje zdjęciem tygodnia. Gratulacje! Jeśli chcecie, aby to Wasza praca została wyróżniona na łamach następnego Podsumowania Tygodnia, zapraszam Was do tego tematu na forum. Powodzenia!

Image title


PodsumowanieTygodnia