Przegląd Galerii #15
Jesteście głodni? Zapraszamy do smakowitego przeglądu!
przez Rosalyn 12 kwietnia 2017, 15:30 w SIMS TRUE LIFE PrzeglądGalerii
952 13

Już tylko tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia sezonu na grilla, dlatego lepiej się do niego odpowiednio przygotować! Jeśli nie lubicie czyścić rusztu, zawsze możecie sprawić sobie nowiutki i nowoczesny grill w simowym świecie.


19 CulpepperHouse Balcony od Mandykay77:

Nawet jeśli nie masz dość miejsca na ogród z basenem, niewielki balkon w zupełności wystarczy, aby pichcić na nim smakowite rzeczy. Uważaj jednak na inwazję głodnych sąsiadów, z nimi naprawdę nie ma żartów!

19 CulpepperHouse Balcony

Pobierz


Sunshine Barbecue od Isanyati:

Ten słoneczny kącik to idealne miejsce dla rodziny, która lubi spędzać niedzielne popołudnia na świeżym powietrzu. Uroczy daszek ochroni Twój grill przed nagłym deszczem, który lubi niespodziewanie wpadać na smakowite imprezy.

Sunshine Barbecue

Pobierz


GrillEcke od Melly20x:

Co sądzisz o samodzielnym wybudowaniu pięknego grilla z najwyższej jakości materiałów odpornych na tłuszcz i sadzę? Przez całe życie będziesz mógł zapraszać kolegów z pracy i chwalić się tym cudem, grzejąc się w jego majestatycznym blasku.

GrillEcke

Pobierz


Patio Bar | LMC od LisaCannon:

Propozycja dla zawodowych grillomaniaków i niezwykłych zjadaczy grillowanego jedzenia. Grill na tym patio jest odporny na wszelkie możliwe uszkodzenia spowodowane najczętszymi pomysłami zgrillowanych imprezowiczów, spisanymi w Wielkiej Księdze Uszkodzeń Grilla.

Patio Bar | LMC

Pobierz


Garden od Raffelkaku:

Nowoczesny i stylowy kącik, w którym zakochają się simowie gustujący w chłodnych barwach i szklanych dachach. Szum fontanny i skwierczenie grillowanego jedzenia dodają temu miejscu swojskości i przyjemnego uczucia spełnienia życiowego.

Garden

Pobierz


Joe Jonas od Toffee2k9:

Joe Jonas

Pobierz


Riverdale od Emilie12370:

Riverdale

Pobierz


PrzeglądGalerii