Maxis Monthly - podsumowanie transmisji live

Jakie nowości na nas czekają w najbliższym czasie?

przezhanami2 października, 18:30 wThe Sims™ 4 ZAKTUALIZOWANA POLECANA
8
1629

Dzisiaj wieczorem odbyła się pierwsza transmisja Maxis Monthly. W czasie krótkiego pokazu twórcy dyskutowali na temat różnych gier z serii The Sims, przyszłych rozszerzeń i planów co do najnowszej odsłony gry. Zapowiedzieli również co pojawi się w nadchodzącej aktualizacji.


Sekcja The Sims FreePlay:

 - Po 6 latach w końcu dodano do gry ciążę. Odbył się także pierwszy livestream z FreePlay pokazujący tę aktualizację. 
 - W następnych aktualizacjach dodano modny butik oraz opcje kontrolowania światła i elektroniki. 
 - Na koniec zaprezentowano dzieła społeczności.


Sekcja The Sims Mobile:

 - Podsumowano osiągnięcia gry od premiery, która odbyła się zaledwie 7 miesięcy temu. 
 - Jedna z największych niedawnych aktualizacji to odblokowanie dzielnicy Waterfront. Można w niej znaleźć kilka podpowiedzi do przyszłych aktualizacji i historii. 
 - Nowe fryzury, ubrania i meble są dodawane regularnie do gry. 
 - Niedawne wydarzenie, Powrót do Szkoły, bardzo spodobał się fanom. 
 - Z okazji Halloween odbędzie się w tym miesiącu nowe wydarzenie, które będzie tym razem trochę inne. Pewne zadanie się przed nim pojawi, dzięki któremu dostaniemy specjalne obiekty, które pomogą nam w wydarzeniu. 
 - Zaprezentowano dzieła społeczności.
 - Jeden z twórców podkreślił, że do końca roku w grze pojawi się jeszcze kilka wydarzeń.


Sekcja The Sims 4:

 - The Sims 4: Upiorności pojawiły się już na konsolach. 
 - W tym miesiącu na pewno nie będzie aktualizacji - twórcy potrzebują więcej czasu, aby upewnić się, że jakość nowej zawartości jest wysoka. 
 - Twórcy uważają, że wczesny wgląd na nową zawartość oraz komunikacja między fanami jest ważna, oznacza to jednak, że czasem ujrzymy więcej błędów niż powinno być w finalnym produkcie. 
 - W następnej aktualizacji zobaczymy nową karierę Influencera Mody.
 - Nowa kariera będzie działała podobnie do tych z Miejskiego Życia - będziemy mogli wybrać czy chcemy iść do pracy czy zostać w domu.
 - Tak jak w przypadku innych karier, będziemy mieli możliwość wybrania jednej z dwóch ścieżek kariery - tym razem jest to Stylista oraz Dyktator Trendów
 - Panel kariery w dolnym pasku po raz kolejny zmienił nieco swój wygląd. 
 - Pojawią się dwa nowe obiekty: tablet graficzny (mimo, że prace są rysowane na urządzeniu elektronicznym, w wyposażeniu Sima pojawia się obraz do zawieszenia na ścianie), drugiego obiektu nie pokazano. 
 - Dzięki nowej karierze dostaniemy możliwość przebierania każdego napotkanego Sima i ustalania mody w naszym Simowym świecie. 

 - Na samym końcu dołączył SimGuru Romeo i nic nie mówiąc zaczął pokazywać nowe narzędzia edycji terenu. Pozostali producenci rozmawiali o czymś zupełnie innym i udawali, że nie widzą co się dzieje na ekranie. Patrząc w tym momencie na czat, można wywnioskować, że zaskoczenie fanów było ogromne. 
 - Nowe narzędzia to: podnoszenie terenu, obniżenie terenu, wygładzenie terenu, spłaszczenie terenu na poziomie zaznaczonego obszaru, spłaszczenie terenu na specyficznej wysokości oraz kompletne spłaszczenie terenu na całej parceli. 
 - Na samym końcu SimGuru Romeo zbudował coś co bardzo przypomina wielu fanom garaż. Możliwe, że jest to podpowiedź do samochodów
 - Na tym samym pokoju zostało pokazane również nowe narzędzie, które pozwala nam na ustawienie wysokości fundamentów osobno od reszty budynku na parceli. 


 - Na koniec zapowiedziano wstępnie kolejną transmisję na 11 października.
 - SimGuru Kate podpowiedziała, że warto będzie zajrzeć na kanał The Sims w następnym tygodniu, może oznaczać to nowy zwiastun tej aktualizacji lub nowego pakietu.