Aktualizacja Pythona. Mody ze skryptami przestaną działać.

Ważna informacja przed listopadową aktualizacją The Sims 4!

przezFioletowy3 października, 23:00 wThe Sims™ 4
5
2742

Python oraz C++ to języki programowania, w których napisane jest The Sims 4. SimGuruModSquad poinformował fanów na oficjalnym forum The Sims, aby przygotowali swoje mody na nową wersję Pythona, która przyjdzie wraz z listopadową aktualizacją. Sprawi ona, że większość modów przestanie działać, dlatego producenci dają teraz czas graczom na przygotowanie swoich modów. 

Cześć wszystkim,

Chciałbym Was tylko uprzedzić, że w nadchodzącym wydaniu zaktualizujemy Pythona używanego przez grę. Aktualnie używamy Python 3.3.5 i będziemy przenosić się do Python 3.7.0. Gdy ta zmiana nadejdzie, wszystkie mody ze skryptami przestaną kompletnie działać. Zauważcie, że w nowej wersji Pythona .pyo zostanie zastąpione przez .pyc, zobaczcie tutaj https://www.python.org/dev/peps/pep-0488/


Wiemy, że będzie miało to wpływ na Wasze mody ze skryptami, dlatego chcieliśmy Was uprzedzić z góry, żebyście byli gotowi, gdy zmiana nadejdzie. 

SimGuru Nick napisał na Twitterze, że Custom Content - czyli włosy, ubrania, meble itd. - powinny działać normalnie. Napisał też, że aktualizacja Pythona nie powinna być zauważalna ani mieć żadnego wpływu na zwyczajnych graczy.