SimGuruGraham zmienił stanowisko pracy

SimGuru podzielił się na swoim twitterowym profilu ciekawą nowiną.

przezhanami6 lipca, 9:00 wThe Sims™ 4
5
931

Kilka dni temu Graham Nardone został spytany przez fana, czy nadal pracuje w dziale zajmującym się akcesoriami do The Sims 4. Pytanie wynikło z oświadczenia SimGuruKate, w którym podkreśliła, że twórcy gry będą teraz skupiać się nad większymi rozszerzeniami niżeli nad pakietami akcesoriów.

SimGuru oficjalnie potwierdził, że zmieniła się jego pozycja w zespole i od teraz będzie pracował nad dodatkami do najnowszej generacji serii The Sims. Przypomniał również, że podział pracy w studio obecnie nieco się zmienia, by twórcy mogli wspólnie dostarczyć fanom jak najlepszą zawartość.

Ciekawy jest fakt, że SimGuru zapytany o to, kto zajął jego miejsce w drużynie zajmującej się pakietami akcesoriów nie udzielił jasnej odpowiedzi. Zamiast tego powiedział, że dostaniemy więcej informacji na ten temat, gdy tylko zaczną ukazywać się kolejne rozszerzenia. Czy to oznacza koniec pakietów akcesoriów? Dla przypomnienia: jak do tej pory ukazało się ich aż czternaście, podczas gdy w poprzednich generacjach otrzymaliśmy ich po dziewięć.