The Sims 4 Zostań Gwiazdą: Del Sol Valley

Wpis na oficjalnym blogu The Sims: Świat przepychu i blichtru.

przezFioletowyCzwartek, 13:29 wZostań Gwiazdą
4
196

Dodatek The Sims™ 4 Zostań gwiazdą będzie dostępny już w tym miesiącu. Przedstawiamy szczegóły dotyczące zupełnie nowego świata w grze – Del Sol Valley. Wkrótce dowiecie się więcej o każdym otoczeniu. Tymczasem przeczytajcie, czego możecie się spodziewać w tym pełnym przepychu świecie, który stanowi dom dla niejednej gwiazdy.


Mirage Park

Szukasz odpowiedniego domu dla Sima, który dopiero rozwija skrzydła w swojej karierze? W tym miejscu artyści zaczynają swoją przygodę, zdobywają ważne kontakty i szlifują umiejętności. Wprowadź swojego Sima do niedrogiego domu i zacznij rozkręcać jego karierę!

Starlight Boulevard

Tutaj spotykają się mieszkańcy Del Sol Valley. Niektórzy przychodzą tylko po to, żeby się pokazać. Tutaj znajdziesz wielu celebrytów, przespacerujesz się sławnym bulwarem i być może spróbujesz przechytrzyć wykidajłę, by dostać się do jednego z najgorętszych klubów w mieście. Mała wskazówka: zachowuj się tak, jakby w środku już na Ciebie czekali! Może się udać.

The Pinnacles

A więc Twój Sim w końcu dotarł na szczyt. Czas na awans społeczny, a to oznacza przeprowadzkę do dzielnicy The Pinnacles. Tutaj trafiają tylko najznamienitsze gwiazdy. Dzielnica stanowi azyl dla celebrytów, którzy chcą na chwilę uciec od blasku reflektorów. Uważaj, większy dom nie zawsze oznacza większą prywatność. Nie zdziw się, jeśli zobaczysz błysk flesza!

Nie przegap nadchodzącej transmisji – już 9 listopada 2018. Dowiesz się jeszcze więcej o Del Sol Valley!