Przedstawiamy The Sims 4: Zostań Gwiazdą

Oto dodatek, który uczyni z Twojego Sima gwiazdę.

przezFioletowy9 października, 19:23 wZostań Gwiazdą
3
549

Zastanawiasz się, jak smakuje sława? Prawdziwa światowa sława? Miliony fanów, wypasiona rezydencja, status gwiazdy filmowej i te sprawy? Twoi Simowie już wkrótce będą mieli okazję się o tym przekonać! Dodatek The Sims™ 4 Zostań gwiazdą* w wersji na PC i Mac ukaże się już 16 listopada 2018 r. To wspaniała wieść, którą po prostu musieliśmy się z Wami podzielić. Za chwilę opiszemy Wam pokrótce, czego możecie się spodziewać, i ujawnimy kilka niespodzianek! Więcej informacji opublikujemy już niebawem. Ci, którzy nie mogą się doczekać życia w blasku sławy, mogą już dziś kliknąć tutaj, by zamówić Dodatek w przedsprzedaży.

Życie nie do końca sławnych i bogatych

Jedną z największych atrakcji tego Dodatku jest zupełnie nowy świat! Odkryj Del Sol Valley – dom pierwszorzędnych, drugorzędnych, a nawet trzeciorzędnych gwiazd. Część mieszkalna dzieli się na dwie dzielnice: położony na płaskim terenie Mirage Park pełen domów w rozsądnych cenach oraz zamieszkane przez najzamożniejszą śmietankę wzgórza The Pinnacles. Na Twoich Simów czeka również park oraz klub nocny i inne interesujące lokale. Nie myśl sobie jednak, że każdy Sim może wejść, gdzie tylko zapragnie. Na wstęp do niektórych miejsc trzeba sobie zapracować... albo liczyć na swój dar przekonywania w starciu z wykidajłą. Nie przejmuj się, jeśli nie uda Ci się dostać do upatrzonego lokalu. Dbaj o to, by Twoja sława wciąż rosła, a wkrótce będziesz wyczekiwanym gościem na najbardziej ekskluzywnych przyjęciach.

I. . . Aktorstwo!

Niech Starlight Boulevard ma się na baczności – nadchodzą Simowie wprost stworzeni do spacerów po czerwonym dywanie. Pora na emocjonującą historię z rodzaju „od pucybuta do milionera”, czy raczej „od pucybuta do legendy kina”. Pierwszy krok, który musi postawić Twój Sim, to podjęcie kariery aktorskiej. Jeśli tylko będzie się starał i wypełniał powierzone mu zadania, czeka na niego sława i mnóstwo atrakcji. Aby wspiąć się na sam szczyt, musi ćwiczyć umiejętności aktorskie, dbać o swą popularność w mediach społecznościowych i dołączyć do agencji aktorskiej. Gdy na jego konto bankowe zaczną spływać coraz większe honoraria, uzyska dostęp do nowych interakcji. Będzie mógł na przykład zrobić „telefon” z pliku banknotów. W końcu to nic złego popisywać się bogactwem, na które ciężko się zapracowało!

Najlepsze jest to, że możesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju kariery swojego Sima. Patrz, jak odmienia się podczas charakteryzacji w studio Plumbob Pictures, stara się zaprzyjaźnić z reżyserem i daje popis umiejętności, wcielając się w postać. Czy pokusi się o nieco ekstrawagancji i dramatyzmu? A może nie będzie chciał ryzykować i zagra po prostu poprawnie? Więcej szczegółów ujawnimy już wkrótce!

W nadchodzących tygodniach będziemy mieli dla Was mnóstwo wieści, ale już dziś chcemy przedstawić na zakończenie dwie niespodzianki. Pierwsza z nich to Baby Ariel, utalentowana piosenkarka i gwiazda mediów społecznościowych! Będziecie ją mogli spotkać na mieście i posłuchać jej występów w miejscach publicznych. Druga sprawa... Wytężcie wzrok podczas oglądania pierwszego zwiastuna nowego Dodatku. Kto wypatrzy Simomaniaków z programu Game Changers?

Wasi Simowie są gotowi na tabuny fanów i obserwujących, a nawet nagrody? Dodatek The Sims 4 Zostań gwiazdą na PC i Mac ukaże się już 16 listopada 2018 r. Odwiedźcie forum The Sims 4, zajrzyjcie na nasze konta na Twitterze i Instagramie, polubcie nasz profil na Facebooku i subskrybujcie nasz kanał na YouTubie, by zdobyć najświeższe informacje. Subskrybujcie biuletyn The Sims 4, aby otrzymywać przez e-mail najnowsze wieści, wyjątkowe oferty (oraz inne wiadomości i informacje o produktach, wydarzeniach i promocjach EA), a także zdobyć za darmo „Mroczną gitarę Mrocznego Kosiarza”!

*Wymaga gry The Sims 4 (sprzedawanej oddzielnie) i wszystkich jej aktualizacji. Zobacz minimalne wymagania systemowe tego pakietu.