Zaskakujące oświadczenie niemieckiego simtubera!

Czy naprawdę zna on tematykę następnego rozszerzenia?

przezJoel11 września, 14:53 wThe Sims™ 4
3
1174

Niemiecki youtuber Gronkh w jednym ze swoich ostatnich gameplayów oświadczył, że wie, jakie będzie kolejne rozszerzenie do The Sims 4 oraz, że jest on nim bardzo podekscytowany. Według niego następne rozszerzenie "bardzo pasuje do jego rozgrywki". Niestety nie zdradził jego dokładnej tematyki.

Użytkownik BroBastii wytłumaczył jego słowa dla serwisu SimsCommunity:

Mówi o gotowaniu (w grze) i po prostu zatrzymuje się. Chichocze i zaraz potem mówi, że wie o czym będzie następne rozszerzenie, ale nie jest upoważniony by zdradzić jakiekolwiek informacje na ten temat.

Pomimo tego, że wie o rozszerzeniu nie wie, czy zostało już ono oficjalnie ogłoszone (prawdopodobnie nagrywał odcinek "na zapas"). Owe rozszerzenie bardzo pasuje do jego serii i nie może się już na nie doczekać. Na koniec mówi, że rozpocznie nową rozgrywkę w czasie transmisji na żywo tak szybko jak odbędzie się oficjalna premiera. Po oświadczeniu twórca po prostu śmieje się dość długo.

Obecna rozgrywka youtubera skupia się wokół grupy przyjaciół, która mieszka w San Myshuno. Czyżby nowe rozszerzenie miało dodać więcej grupowych aktywności? Ponadto, Gronkh wspomina o transmisji na żywo. Według relacji użytkownika podobną zrobił, gdy ukazały się Cztery pory roku. Czy jest to podpowiedź, że już wkrótce pojawi się kolejny dodatek?

Na oficjalnym forum The Sims trwa dyskusja, czy mężczyzna jest godny zaufania i czy naprawdę więksi twórcy dostają wcześniej informacje o nowych pakietach.

Użytkownik forum posługujący się nickiem Yoko2112 ogląda serię Gronkha na bieżąco i zdradza, że youtuber ma wiele kontaktów w różnych firmach i, że to całkiem możliwe, że mógłby otrzymać wcześniej informacje zza kulis. Niemiecki youtuber już wcześniej uczestniczył w oficjalnych eventach organizowanych przez studio The Sims, wliczając w to SimsCamp w San Francisco.

Należy pamiętać jednak, że mógł on tylko zażartować i tym samym przypadkowo lub umyślnie wywołać poruszenie w społeczności.

źródło i tłumaczenie: http://simscommunity.info/2018/09/10/german-youtuber-claims-he-knows-what-the-next-pack-for-the-sims-4-is/
miniaturka newsa: Gronkh