Simomaniacy, aktualizacja nadciąga!

Wpis na oficjalnym blogu The Sims: Zbliża się obszerna aktualizacja podstawowej gry!

przezFioletowy13 listopada, 2:30 wThe Sims™ 4
7
2044

Szykujcie się do aktualizowania na całego. Bieżąca aktualizacja będzie dotyczyć także gry podstawowej The Sims™ 4. Poniżej znajdziecie więcej informacji na temat planowanej na jutro (13 listopada 2018 r.) aktualizacji.

Aktualizacja związana z mechaniką terenu

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć nagrania, w którym omawiamy szereg najrozmaitszych manipulacji, macie szansę nadrobić zaległości. Mowa oczywiście o manipulacjach związanych z budowaniem!

Manipulowanie terenem pomoże Wam wznieść najśmielsze budowle i dostosować świat gry do własnych preferencji. Dzięki rozbudowanym funkcjom kształtowania terenu oraz opcjom związanym z budowaniem dowolnie zmienicie krajobraz, tworząc wzniesienia i zagłębienia.


Będziecie mogli także:

 - Konstruować domy na lub pod tworzonymi wzniesieniami

 - Budować zbiorniki i fundamenty, których poziom można zmieniać

 - Ustawiać schody wzdłuż wzniesień

 - Eksperymentować z nowymi, o połowę niższymi od standardowych ścianami

Pojawią się także narzędzia, które ułatwią realizację Waszych wizji:

 - Unieś/Obniż teren (pędzel)

 - Wygładź teren (pędzel)

 - Wyrównaj teren (zaznaczenie prostokątne)

 - Wyrównaj parcelę (kliknięcie)

W The Sims 4 pojawi się także narzędzie „Wyrównaj do poziomu”, łączące w sobie funkcje komend „Unieś/Obniż teren” i „Wyrównaj teren”, które stopniowo będzie dostosowywało teren do ustalonego poziomu. Aby przeskakiwać pomiędzy wysokościami, można posługiwać się suwakiem lub klawiszami skrótów. Narzędzie „Wyrównaj do poziomu” będzie widoczne jako strzałka, która automatycznie obraca się w górę lub w dół – zgodnie z kierunkiem wyrównywania terenu.

Innymi słowy: od teraz podniesienie dachu będzie możliwe.

Kolejne nowości i wielka niespodzianka

Nowi gracze będą mogli skorzystać ze zaktualizowanego samouczka, dzięki któremu szybciej zapoznają się z grą. Poza tym pojawi się:

Dodatkowa pomoc w postaci lektora

Przewodnik podczas wybierania aspiracji

Domy zaprojektowane specjalnie z myślą o Waszych historiach

Nowy ekran wyboru świata

Można będzie także wybrać nazwę karier Simów oraz opis pracy, którą wykonują. A kiedy inni Simowie będą pytać Waszych Simów o ich karierę zawodową, nie będą się już wymigiwać bezrobociem.

Dla tych, którzy od zawsze marzą, by zobaczyć świat oczami swojego Sima. . .

MAMY WIDOK KAMERY PIERWSZOOSOBOWEJ!

Przepraszamy za wielkie litery, ale to naprawdę wielkie wydarzenie! Nie możemy się już doczekać tego, jak wpłynie to na Waszą zabawę.

Kariera twórcy stylów

Kolejny dzień, kolejne nagranie. Tym razem chcemy Wam zaprezentować karierę twórcy stylów!

Zaczyna się ona od bycia fachowcem od fatałaszków, rozwijania umiejętności literackich i przeprowadzania wywiadów z innymi Simami. Kolejne poziomy związane są ze zgłębianiem sztuki fotografowania i malowania. Nowe obiekty, takie jak cyfrowy szkicownik, pozwolą Wam pracować nad karierą w dowolnym momencie. Wasi Simowie mogą pracować z domu, pisać artykuły i spokojnie, ale pewnie wspinać się na sam szczyt.

Na tej ścieżce kariery Simowie mogą też zająć się stylizacją i przeprowadzać metamorfozy innych Simów zgodnie z własnymi pomysłami. Ci, którzy znajdą się na szczycie, będą ustanawiać nowe trendy modowe, na punkcie których oszaleje cały świat!

A teraz coś dla tych, którzy mają jeszcze większy apetyt na zabawę z Zostań gwiazdą. Zapraszamy do udziału w najnowszym quizie, który powie Wam, jak stać się sławnym!