Przegląd listopadowej aktualizacji

Listopadowa aktualizacja wprowadziła bardzo wiele nowości, zobaczcie całą listę!

przezFioletowy15 listopada, 13:00 wThe Sims™ 4
7
2072

Najnowsza aktualizacja do The Sims 4 jest prawdopodobnie największą aktualizacją jaka wyszła do tej pory. Każdy typ gracza znajdzie w niej coś nowego, a największe atrakcje to:

Narzędzia Manipulacji Terenem

Koniec z płaskimi parcelami i fundamentami tej samej wysokości! Narzędzia, na które wszyscy od dawna czekali oraz więcej poziomów piwnic są w końcu dostępne w grze. Jeśli wydają Wam się nieco skomplikowane, opisaliśmy je dokładnie w tej nowince


Kariera Twórcy Stylów

Nowa kariera pozwala nam na pójście z Simem do pracy lub pracę z domu. Wymaga ona uczenia się kilku umiejętności oraz poprawiania stylu innych Simów. W późniejszym etapie mamy do wyboru dwie ścieżki: Dyktatora Trendów lub Stylistę


Perspektywa Pierwszej Osoby

Niespodziewana, lecz całkiem zabawna nowość to nowa perspektywa, z której możemy oglądać świat naszych Simów. W tej nowince opisywaliśmy dokładnie jak działa. 


Oprócz trzech głównych nowości powyżej, możemy także zobaczyć nowe rzeczy w następujących aspektach gry:

Tryb Budowania

Pojawiły się 4 nowe obiekty związane z karierą Twórcy Stylów: komoda, lustro, tablica oraz tablet do cyfrowych rysunków. Oprócz tego możemy znaleźć też nową ścianę oraz 3 nowe tekstury terenu. Tryb Tworzenia Sima

Tutaj znajdziemy nowe ubrania, które możemy odblokować za pomocą kariery Twórcy Stylów, jedynie kurtka dla kobiet jest dostępna od razu. 


Aktualizacja wprowadziła też wiele mniejszych zmian, takich jak...

Samouczek

Jeśli jesteście nowymi graczami, po wyborze nowej gry będziecie mieli opcję przejścia w tryb samouczka. Przeniesie on Was w Tryb Tworzenia Sima, po czym od razu zobaczycie gotowy dom. Należy kierować się zadaniami w wybranej przez Was aspiracji. 


Odświeżone profile w Galerii

Profile w Galerii wyglądają od teraz o wiele ładniej i przejrzyściej. 


Wyzwanie Pozytywności

Jeśli brakuje Wam wyzwania, wystarczy użyć telefonu Sima aby zadzwonić po Millie Bobby Brown, aktorkę znaną głównie z serialu Stranger Things. Po rozmowie z Millie odblokuje się nową kategoria aspiracji - Wyzwanie. Po wyborze aspiracji należy kierować się zadaniami we wszystkich 4 poziomach, aby odblokować nagrodę. 

Samozatrudnienie

Nie chcecie kariery ale nie chcecie też, żeby Wasz Sim był opisany przez grę jako bezrobotny? Od dziś możecie użyć opcji samozatrudnienia! 


Mniejsze ikony światów

Wielu fanów irytowały wielkie ikony światów, które nie mieściły się na całym ekranie. Od dziś ten problem został rozwiązany. 


Ukryte kaprysy

Jedną z bardziej kontrowersyjnych zmian jest ukrycie kaprysów Simów. Możecie je włączyć z powrotem w opcjach gry. 


Inne zmiany w interfejsie

Oprócz kaprysów oraz ikonek światów doszły także inne zmiany, takie jak ikona samochodu zamiast samolotu lub lupy, rozdzielenie kategorii Praca/Dom w telefonie, usunięcie idealnych emocji pracy we wszystkich karierach oprócz tych aktywnych, dodanie kategorii "współpracownicy" w panelu znajomości oraz możliwość zwinięcia cech w panelu simologii. 


Inne zmiany oraz naprawy błędów

 - Zostały dodane nowe interakcje związane z Simstagramem do telefonów Simów.
 - Potwór spod łóżka będzie pojawiał się rzadziej.
 - Znowu zobaczymy najnowsze kreacje graczy po otwarciu Galerii.
 - Naprawiane zostały błędy z większości dodatków oraz pakietów rozgrywki.

Nowe błędy 

Każda aktualizacja wprowadza też nowe błędy i tu nie było wyjątku:

 - Simowie odwracają głowy w przeciwną stronę od osoby z którą rozmawiają, po użyciu perspektywy pierwszej osoby. 
 - Niektórzy gracze mogą zobaczyć rzęsy oraz zęby Sima po użyciu perspektywy pierwszej osoby.
 - Zniknęły wszystkie dzieci, których ojcem jest Święty Mikołaj. Producenci zalecają nie zapisywać gier, w których zniknęły dzieci, ponieważ nie będzie można ich odzyskać.
 - Tekstury terenu są niewidoczne przy użyciu Trybu Laptopa.
 - Simowie przechodzą do następnej grupy wiekowej po wyjściu z Trybu Tworzenia Sima, jeśli dodatek Zostań Gwiazdą nie jest zainstalowany.