The Sims 4: najrzadziej używane obiekty

Czy ktokolwiek o nich pamięta?

przezRosalyn18 lipca, 13:50 wThe Sims™ 4
10
1770

Po 4 latach od premiery, kiedy posiada się akcesoria czy dodatki, niektóre obiekty z wersji podstawowej The Sims 4 mogą czuć się nieco porzucone. Czy zasługują na zapomnienie? Oto 5 obiektów, których być może już nie używacie, a które dostarczają dużo frajdy.


KOSTKA PRZYSZŁOŚCI

Przedmiot zapomniany, a przez wielu uważany za bezużyteczny. Jednak korzystanie z  kostki może przynieść Waszym simom sporo pozytywnych emocji, a Wam zabawy. Pokusimy się o stwierdzenie, że jest to najrzadziej używana zabawka w The Sims 4.

Wszelakiej maści podejrzanym wróżbitom mówimy stanowcze nie, kiedy ma się w wyposażeniu ten niepozorny sześcian. Płacisz tylko raz i dostajesz przepowiednię na każdą okazję, która (prawie) zawsze się sprawdza!

- Czy powinnam iść na randkę z Maćkiem?

- Stanowczo odradzam! Ukłujesz się wrzecionem i umrzesz.


ZAPARZACZ DO HERBATY

Kawa towarzyszy simom od samego początku serii – dodaje energii, kiedy jest najbardziej potrzebna. Ale czy wiedzieliście, że w The Sims 4 istnieje również zaparzacz do herbaty? Wiele osób może pomylić ten obiekt z kolejnym ekspresem do kawy i nie zdawać sobie z tego sprawy.

Simowie mogą delektować się takimi naparami jak rumianek, zielona herbata czy earl grey – a każdy rodzaj nagradza innym nastrojem. Koneserzy herbaty szykujcie cukier w kostkach!


STOLIK DO GRY W KARTY

Kto gra w karty, ten ma łeb… piękny i gładki! Czy jakoś tak. Stoliki do szachów znają wszyscy, ale czy wszyscy znają stolik do gry w karty? Mamy wrażenie, że należy do grona obiektów od dawna zapomnianych, rzuconych w kąt niczym nudna zabawka.


Oprócz gry „Nie obudź lamy” z dodatku Spotkajmy się, karty są przyjemnym sposobem na poprawienie relacji z innymi simami. Stań się mistrzem Piotrusia i siej postrach podczas sąsiedzkich wieczorów gier!


MIKROSKOP

Spore grono osób nie tak wyobraża sobie mikroskop – w szkole poznaliśmy bardziej kompaktowy model tego urządzenia. Rozmiar mikroskopu w TheSims 4 może być powodem, przez który mało kto go używa.


Jeśli uda Wam się zmieścić „mikro”skop w Waszym ciasnym mieszkaniu, sim używając go poprawi logikę. W wyposażeniu co jakiś czas znajdziecie ciekawe wydruki, którymi można ozdobić ściany, kiedy zwykłe obrazy staną się nudne.


FABRYKA BABECZEK

Jest pożyteczna, jest piękna, jest ogromna! Nie każda gospodyni domowa ma tyle miejsca w kuchni, aby ją zmieścić. Tak jak w przypadku mikroskopu – jej rozmiar niestety ma znaczenie.

Maszyna do babeczek ma wielką przewagę nad tradycyjnym pieczeniem: jest o wiele szybsza. Jeśli macie trochę więcej miejsca, warto w nią zainwestować. Wykorzystajcie system sklepów z dodatku Witaj w pracy i zgarnijcie monopol na produkowanie i sprzedawanie słodkości w okolicy.


Jeśli jesteście w gronie osób, które cały czas korzystają z  powyższych przedmiotów, dajcie znać w komentarzach! Podzielacie nasze spostrzeżenia? Znacie więcej zakurzonych przedmiotów w The Sims 4? Zapraszamy do dyskusji.