Przegląd Galerii #25

Nowy dodatek, nowe obiekty, piękne dzieła Społeczności!

przezRosalyn22 listopada, 10:15 wThe Sims™ 4 PrzeglądGalerii
7
531

Dzisiejszy Przegląd Galerii poświęcony jest parcelom, które idealnie nadają się do umieszczenia w Del Sol Valley z dodatku "Zostań gwiazdą". Przygotujcie dużo simoleonów!


simlicy - L.A. Home

Przygoda ze sławą musi się gdzieś zacząć - ten dom jest idealną propozycją dla simów ze średnim budżetem. W tych czterech ścianach mieszkała niegdyś Venessa Jeong, dzisiaj najbardziej obiecująca gwiazda Del Sol Valley. Wyremontowany i przystosowany do zwykłego, amerykańskiego życia bez przepychu. Utrzymuj dobre relacje z sąsiadami w Mirage Park i nie zapomnij podlewać trawnika.


POBIERZ


RoxxySims - 1970's Mid Century Home

Lubisz klimaty retro? Ten dom w pełni Cię zadowoli! Jest przestronny, a kolorystyka jego wnętrza naładuje mieszkańców energią na cały dzień. Niech sąsiedzi z Mirage Park zazdroszczą Wam idealnie czystego basenu i podjazdu na więcej niż dwa samochody. Podczas gdy inni męczą się z podlewaniem trawnika, odpręż się w jacuzzi i podziwiaj swoją stylową posiadłość.


POBIERZ


sophieelaina - Celebrity Mansion

Jeśli Twoi simowie dorobili się sławy i pokaźnego majątku, warto przenieść się na wzgórza Pinnacles. Tamtejsze posiadłości gwarantują więcej prywatności i komfortu. Dla tych pragnących zaznać nowoczesnego luksusu mamy idealną propozycję z bajecznym ogrodem oraz wygodnym tarasem z minibasenami. Dyskretnie zdradzimy, że w pobliżu mieszka rodzina Simdarshianów.


POBIERZ


CXonor13 - Classic Hollywood Mansion

Jak nazwa wskazuje, jest to klasyczna odsłona kalifornijskiej rezydencji w hiszpańskim stylu. Urządzanie wystawnych przyjęć w tak urokliwym miejscu stanie się cotygodniową przyjemnością. Odpocznij na tarasie z relaksującym widokiem na panoramę miasta, jeśli wysłuchiwanie od każdego gościa komplementów na temat Twojej posiadłości okaże się odrobinę męczące.


POBIERZ


65brenda - Hemingway's Estate

Na terenie The Pinnacles mieszkają simowie, którzy mogą pozwolić sobie na wiele. Niektórzy starają się wyznaczać granicę ekstrawagancji, są jednak tacy, którzy kompletnie odlatują. Dosłownie. Ponieważ na terenie swojej willi zbudowali prywatne lotnisko. Być może potrzebują środków lokomocji do poruszania się po swoich włościach, gdyż łatwo się w nich zgubić, a obejście całego domu zajmuje około 1,5 dnia.


POBIERZ


Vayleen - Skyscraper Del Sol

Proszę Państwa, oto gwiazda wieczoru. Esencja luksusu i najdroższy lokal w Starlight Boulevard, a nawet całym Del Sol Valley. Potrawy są ozdabiane jadalnym złotem, a basenowa fontanna tryska szampanem. Ceny zaczynają się od kwot pięciocyfrowych, więc aby spędzić w nim przyjemny wieczór zastaw swój dom lub zagraj w kolejnym kasowym filmie. 


POBIERZ


PrzeglądGalerii