SimGuru Kate o małym świecie w dodatku Zostań Gwiazdą

Wiele fanów gry zauważyło, że Del Sol Valley - świat z najnowszego dodatku do The Sims 4 - nie jest tak duże jak oczekiwano. SimGuru Kate postanowiła odpowiedzieć na krytykę graczy.

przezFioletowy25 października, 13:04 wZostań Gwiazdą
6
639

Widziałam niezłą liczbę osób pytającą/komentującą na temat mniejszej wielkości Del Sol Valley. Prosta odpowiedź to gdy tworzymy więcej i więcej pakietów, musimy dobrze rozważyć wydajność gry, włączając w to liczbę parcel/Simów. 

Powiedziałabym, że ,,Wydajność Gry" jest bardziej skomplikowana niż wielu myśli i o niej mówi. Wchodzi w nią dużo aspektów technicznych, o których większość nie zdaje sobie sprawy. Niektóre są tak skomplikowane, że nawet ja nie jestem w stanie w pełni tego wyjaśnić, ponieważ nie jestem informatykiem. 

Myślę, że nie powinniście się martwić wydajnością gry. Stworzyliście dobrą podstawę do The Sims 4 i żaden pakiet nie wpłynął na wydajność.

Powodem, dla którego nie miało to wpływu na wydajność jest poświęcona troska i uwaga, aby optymalizacja była dobra z każdym nowym dodatkiem. 

Czyli powinniśmy się od teraz spodziewać mniejszych światów?

Nie oznacza to, że każdy świat będzie mniejszy. Ale nie każdy świat będzie też ,,duży". Niektóre będą mniejsze, a niektóre większe. 

Ale cena jest wciąż ta sama? Nie rozumiem...

Światy to nie jedyna część pakietu. Jest jeszcze rozgrywka i obiekty, które przyczyniają się do ogólnej wielkości pakietu.