Kariera producenta muzycznego w Zostań Gwiazdą!

SimGuru Ninja opowiada o nowym obiekcie, który pozwala Simom zostać producentem muzycznym, a SimGuru Graham odpowiadania na więcej pytań dotyczących dodatku.

przezFioletowy26 października, 11:00 wZostań Gwiazdą
5
388

Muzyka w dzisiejszych czasach jest montowana w studiu. Nasz cienisty przyjaciel bardzo lubi produkcję mediów i już wyprodukował nową ścieżkę dźwiękową. Teraz zajmuje się procesem miksowania i dopasowywania różnych warstw. (Muzyka w tych ścieżkach, gdy dodajesz więcej dźwięków jest niesamowita)!

Odtwórz swoją nową muzykę za pomocą wieży stereo w miejscach publicznych, aby jeszcze bardziej podekscytować innych swoją marką.

I to tylko mała część fajnych rzeczy, jakich możecie zrobić z tym obiektem! Nie mogę się doczekać, by pokazać wam wszystkie jego wspaniałe możliwości! Jest tu wiele różnych kombinacji. (Na pewno pokażemy to w transmisji na żywo przed premierą dodatku)!

Czy można odtwarzać swoją muzykę na podium didżeja? Pewnie!

Irytuje mnie fakt, że nie można wybrać dziwactw Simów i są same przypisywane... [...] Mogę mieć tylko nadzieję na kod albo mod.

Masz szczęście - jak mogłaś zauważyć w niektórych informacjach z SimsCamp, łatwo użyć kodu, aby dodać lub usunąć jakiekolwiek Dziwactwa Sławy, jeśli potrzebujesz dokładnej kontroli nad ukształtowaniem twojego Sima celebryty. 

Żeby wyjaśnić dyskusje na temat Dziwactw Sławy w TS4 Zostań Gwiazdą... nie są one przypisane losowo. Chcieliśmy żebyście czuli, że dziwactwo, które Wasz Sim dostaje ma sens w kontekście tego jak Wasz Sim się zachowuje. 

Zachowanie Waszego Sima decyduje o tym, jakie Dziwactwo Sławy dostanie. Jest to inaczej wyregulowane przy każdym dziwactwie, ale na ogół wykonywanie pewnych zachowań wiele razy w określonym czasie przyczynia się do przydzielonego dziwactwa. 

Chciałbym wiedzieć, czy Simowie mają możliwość otrzymania nagrody?

Tak, jest rozdanie nagród Stirlight Accolades, które jest wydarzeniem, do którego Twoi Simowie dołączają i mogą nawet wygrać trofea. 

Można stworzyć klub, który pozwala tylko na członków ze specyficznym poziomem Sławy. 

Myślałam, że stacja muzyczna jest dla piosenkarzy. 

Nie, stacja muzyczna stawia Cię w rolę producenta muzyki - wybierasz różne porcje piosenek, by stworzyć ostateczną ścieżkę dźwiękową. Nie jest to do rzeczywistego nagrywania muzyki.